Характер людини за кольором

Характер людини за кольором

Скажи мені, який твій улюблений колір, і я скажу, хто ти … Кожен колір має своє символічне значення та може розповісти про людину більше, ніж вона сама про себе.

Якщо ви хочете дізнатися трохи більше про людину, з якою спілкуєтеся, запитайте її про улюблені кольори, тоді вам відразу все стане зрозуміло.

Жовтий. Люди, яким подобається жовтий, зазвичай спокійні, прості та товариські, але часом і легковажні. Вони не люблять ускладнювати щось і хочуть свободи в усіх її проявах. Часто це люди, які можуть не звернути увагу на проблеми, адже їхній погляд спрямований у радісне й щасливе майбутнє. Ці люди завжди чекають чогось приємного. Найчастіше цей колір відповідає темпераменту сангвініка.

Помаранчевий. Люди, яким подобається помаранчевий колір, дуже схожі з любителями червоного. Це активні та життєрадісні особистості, які можуть бути й мрійниками, й упертюхами. А все тому, що ці люди практично завжди в бадьорому настрої духу, уміють швидко мислити й не здаються після падінь.

Червоний символізує владу, силу й цілеспрямованість. Ці люди емоційні та сміливі. Можуть бути надмірно вимогливими до свого оточення й до самих себе. Але стають чудовими лідерами, які ведуть за собою інших, адже мають силу волі та незгасну пристрасть до бажаного. Холерики часто обирають червоний.

Зелений – це позитивний і життєрадісний колір. Люди, які люблять його, характеризуються великою працездатністю та витривалістю. Вони можуть працювати нескінченно, якщо закохані у свою справу. Цим вони заряджають і надихають інших людей. Зелений також є кольором упевненості та гармонії.

Синій. Любителі синього – це чутливі люди, головну цінність для яких має їхня сім’я та близькі люди. Вони рідко цікавляться дрібними проблемами, оскільки мислять більш глобально й сконцентровані на важливих речах. Люди синього люблять думати, філософствувати та загалом насолоджуватися життям, як би спостерігаючи за ним на відстані.

Фіолетовий колір символізує і життєву активність, і пасивність одночасно. Тому люди, які люблять фіолетовий, часто змінюють свій настрій, а також люблять філософськи підійти до розв’язання питань. Колір також символізує гармонію і єднання з природою.

Чорний вважається негативним відтінком, але також він символізує владу й упевненість. Чорний – це відсутність будь-якого кольору, тому він не приковує до себе увагу, а направляє її в інший бік. Часто його обирають для ділового стилю, оскільки він лаконічний і в якійсь мірі ідеальний. Але якщо людина оточує себе переважно чорним, це свідчить про зарозумілість, заперечення або навіть депресію.

Коричневий. Досить затишний колір, тому його нерідко вибирають для дому та декору. Колір асоціюється з природою, благородством, тому той, хто носить коричневий, виглядає респектабельно. Але якщо коричневий є найулюбленішим кольором людини, це говорить про його неспішний ритм життя і спокій. Колір є протилежністю червоного або інших яскравих кольорів, тому часто людям червоного складно перебувати в одному ритмі з людьми коричневого.

Білий колір символізує чистоту і ясність. Білий, як і чорний, є одночасно й відсутністю кольору, і проявом усіх кольорів в одному. Це колір багатства й любові. Тому люди, які вибирають білий, щирі, прагнуть до гармонії та взаєморозуміння. Про характер людини, яка любить білий, складно сказати точно. Білий чистий і не висловлює конкретної емоції, тому як емоційні, так і спокійні особистості можуть одягатися в цей колір.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *