Харчова сода поліпшить урожай цибулі

Харчова сода поліпшить урожай цибулі

Харчова сода може з успіхом застосовуватися на городі. Особливо її використання буде доречне при весняній посадці цибулі.

Сода бореться з підвищеною кислотністю ґрунту, допомагаючи поліпшити розвиток рослин. Відомо, що кислий ґрунт перешкоджає нормальному розвитку кореневої системи рослин. Для того, щоб цей недолік усунути й отримати гарний урожай у підсумку, садівники рекомендують залужувати ґрунт для посадки не дорогими засобами, а розчином соди.

Перед замочуванням цибулини потрібно злегка звільнити від луски. Але повністю очищати від верхнього лушпиння не можна. Цибулинки потрібно замочити у розчині соди. Для замочування підходить такий розчин: 1 ч. л. соди на 1 л гарячої води (температура 45-60 ºС). У ній слід замочити цибулю на півгодини.

Щоб розчин швидко не охолов, ємність накрийте кришкою і закутайте у стару ковдру. Увесь секрет відмінних результатів цього способу полягає в антисептичних властивостях соди, а також у температурі розчину. Замочування цибулі у соді сприяє збільшенню урожаю і перешкоджає стрілкуванню.

Також соду використовують для розкислення ґрунту. Її можна використовувати під час посадки цибулі замість золи або доломітового борошна. Лунки злегка посипають харчовою содою і відразу висаджують цибулю.

Обробка цибулі содовим розчином перед посадкою – це перевірений надійний засіб, який допоможе знизити ймовірність ураження хворобами і шкідниками.

«УЮТ» №10-05.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Харчова сода поліпшить урожай цибулі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *