Гірчичний порошок на дачі

Гірчичний порошок можна застосовувати на дачній ділянці, причому на різних грядках. При правильному використанні гірчичний порошок замінить десяток препаратів. На відміну від промислових інсектицидів, гірчиця не накопичується у ґрунті та тканинах рослин, і  коштує набагато менше.

Гірчичний порошок
Гірчичний порошок від колорадського жука

Використовувати цей засіб потрібно 1 раз на тиждень або частіше, якщо пройшов дощ або випала рясна роса.

Щоб суміш трималася на листках довше, у 10 л розчину потрібно додати 50 г натертого на великій тертці господарського мила. У відрі гарячої води розведіть 200 г гірчичного порошка і дайте 2-3 год. настоятися. Потім процідіть настій через кілька шарів марлі і додайте 5 ст. л. 9 %-го оцту. Обприскуйте кущі регулярно і помітите, що колонія жуків різко скоротилася.

Гірчичний порошок від слимаків та равликів

Позбутися їх не так просто, а от не допустити до посадки реально. Опудріть гірчичним порошком міжряддя або верхній шар мульчуючим матеріалом. Гірчиця обпече ніжні черевця слимаків, і вони заберуться геть. Але пам’ятайте, що на вологій землі гірчиця швидко втрачає свою ефективність, тому повторювати обробку потрібно кожні декілька днів.

Гірчичний порошок від метеликів на капусті

Залийте 10 л води 1 скл. гірчичного порошку і 1 скл. тютюнового пилу, ретельно розмішайте, накрийте кришкою і залиште на три доби. Потім процідіть суміш і починайте поливати нею самі посадки і міжряддя. Повторюйте обробку кожні 10 днів до кінця сезону.

Гірчичний порошок від цибулевої мухи

Насипте в рядки суміш деревного попелу і гірчичного порошку в співвідношенні 3 : 1. Після того, як пір’я на цибулі відросте на 5 см, посипання міжрядь потрібно повторити, не шкодуючи суміші, а потім розпушити. Вносити цей натуральний інсектицид у ґрунт варто тричі, з інтервалом 12-14 днів.

Читайте також: Плісняву зупинить гірчиця

«Погляд часу» №26-25.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *