Горілка замість косметики й ліків

Для полоскання рота
Для полоскання рота

Зробіть власну рідину для полоскання рота, розмішавши 9 ст. л. меленої кориці у склянці горілки. Залийте цю суміш в пляшку і настоюйте 2 тижні, струшуючи пляшку вранці і ввечері. Процідіть і перелийте в ємність для зберігання.

Для полоскання візьміть пів склянки теплої води і розведіть в ньому половину чайної ложки настоянки кориці. Систематично полощіть цим розчином ротову порожнину після чищення зубів. Не ковтайте.

Очисти шкіру обличчя
Горілка очистить шкіру обличчя

Горілка може очистити твої пори від жиру. Просто додай чверть чайної ложки горілки в чашку зеленого чаю і промий обличчя.

Від лупи
Горілка від лупи

Щоб позбутися лупи, розмішайте у склянці горілки 2 ч. л. меленого розмарину. Дайте настоятися два дні, процідіть, увітріть у шкіру голови і дайте висохнути.

Від вушного болю

Щоб позбутися вушного болю, капніть кілька крапель горілки у вухо. Почекайте кілька хвилин, потім промокніть. Горілка вб’є бактерії, які викликають запалення та біль у вусі.

Від неприємного запаху ніг

Горілка бореться з неприємним запахом ніг. Причина запаху – бактерії, що живуть біля потових залоз. Обтираючи зранку і ввечері ноги горілкою, ви ліквідуєте ці бактерії, і нікому буде «виробляти» неприємний запах.

Від герпесу на губах

Вмочіть ватку на сірнику в горілку і доторкніться кілька разів до герпесу на губах, щоб він зсохся.

«УЮТ» №18-30.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *