Господарю на замітку

♦ Щоб вбити цвях у край дошки і не розколоти її, досить попередньо добре обстукати її зверху по торцю молотком, а також попередньо затупити цвях.

Як вбити цвях у край дошки

♦ Щоб при переливанні фарби з однієї банки в іншу не забруднити її зовні, потрібно порожню банку встановити всередину поліетиленового пакету, а краї пакету загорнути всередину банки. Після того, як рідина перелита, пакет розривається знизу, знімається з банки і викидається. Банка залишається чистою.

♦ Щоб рівно повісити картину на стіну – бажано мати рівень.

Якщо рівня під рукою не виявилося, то його можна зробити в домашніх умовах із порожньої прозорої пластикової пляшки: заповніть її приблизно до половини водою – тепер, як би ви не повернули пляшку, поверхня води завжди буде горизонтальна.

♦ Для того, щоб повісити на стіну велику річ – наприклад, килим – можна виготовити більш серйозний водяний рівень.

саморобний водяний рівень

Для цього беремо два медичних шприци та гумову або ПВХ трубку необхідної довжини. З’єднуємо шприци між собою трубкою і заповнюємо систему водою. Вода у шприцах завжди буде знаходитися на одному рівні.

♦ Щоб надійно закрутити шуруп або болт у пластмасу, спочатку просвердліть у деталі отвір менший, ніж діаметр різьби. Потім шуруп добре розігрійте паяльником або на плиті (для дрібної деталі досить полум’я запальнички). Шуруп легко закрутиться у деталь і, розплавивши пластмасу, утворює гарну різьбу.

♦ Термопластичну пластмасу пиляти ножівкою по металу або лобзиком буває досить важко, оскільки пластмаса плавиться і полотно заїдає. Нанесіть по лінії розпилу трохи машинного масла, і справа піде швидше.

«УЮТ» №30-23.07.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *