Гроші за вакцинацію допоможуть передплатити наші газети: «Погляд часу», «Уют», «Задавака»

Як придбати улюблене видання і при цьому не витратити жодної гривні зі своєї пенсії – ми розповідаємо вперше. З’явилася така нагода завдяки програмі «єПідтримка».

Передплата газет завдяки програмі «єПідтримка»

Тепер усі повністю вакциновані від коронавірусу та ті, хто оформили «зелений» сертифікат у застосунку «Дія» можуть витратити отримані віртуальні гроші на передплату улюблених газет. Зробіть подарунок собі, якщо ще не встигли оформити передплату на наші газети: «Погляд часу», «Уют», «Задавака» до кінця року, або порадуйте передплатою близьких, подругу чи друга як приємним сюрпризом.

Як оформити онлайн-передплату на наші газети «Погляд часу» , «Уют», «Задавака»?

Оформити передплату за програмою «єПідтримка» можна лише через онлайн-сервіс «Укрпошти». Причому зробити це можна всього за сім кроків.

Крок 1. Зайдіть на сайт «Укрпошти» за посиланням ukrposhta.ua та на головній сторінці натисніть на вкладку «Передплатити».

Крок 2. У вікні, що відкрилося, у рядку пошуку «Назва/Індекс видання» введіть індекс однієї з наших газет:

  • «Погляд часу»: 49256,
  • «Уют»: 40086,
  • «Задавака»: 06486.

Крок 3. Як тільки ви знайшли газету за потрібним індексом, натисніть на її обкладинку та виберіть потрібну кількість місяців передплати. Нагадаємо, що зараз можна оформити передплату на 10 місяців.

Крок 4. Наведіть курсор на кнопку «Додати у кошик» і натисніть.

Крок 5. Перевірте правильність заповнених даних для доставки та підведіть курсор до рядка «Оформити замовлення».

Крок 6. У передплаченому купоні вкажіть свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу, номер телефону та електронну адресу, на яку вам прийде повідомлення про підтвердження замовлення. Потім внизу виберіть спосіб оплати – «Оплата карткою «є Підтримка» та натисніть кнопку «Продовжити».

Крок 7. У вікні введіть дані вашої пластикової картки від «єПідтримка»: 16-значний номер картки та термін її дії (зазначені на лицьовій стороні опуклими цифрами), а також так званий код CVV (три останні цифри на обороті картки, вони знаходяться поряд із голографічною чи чорною смугою). Ці ж дані можна знайти на картці в електронному вигляді у вашій банківській програмі, через яку ви оформляли картку «єПідтримка». Після введення всіх даних підтвердіть оформлення замовлення.

Як зрозуміти, що передплата пройшла успішно?

Після завершення оформлення передплати на вашу електронну пошту, яку ви вказали під час реєстрації, надійдуть два документи. Перший – квитанція про успішно проведену оплату. Другий – абонемент на передплату з вашими даними, індексом та назвою видання, адресою доставки. Саме цей документ потрібно буде пред’являти, якщо виникнуть питання щодо доставки газети.

Зверніть увагу: якщо ви не знайшли в себе на пошті, у розділі «Вхідні листи», абонемент, що підтверджує передплату на газету, або квитанцію про оплату, перевірте розділ «Спам». Можливо, потрібний лист знаходиться у цій папці.

Якщо виникли питання щодо передплати онлайн

З усіх питань, пов’язаних з оформленням онлайн-передплати, телефонуйте до кол-центру «Укрпошти»:

0-800-300-545 (безкоштовно).

«Погляд часу» №8-17.02.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *