Хто ви: романтичний аналітик чи обачлива кокетка?

Відомо, що функції півкуль головного мозку чітко розподілені. При цьому одна з них є ведучою, багато у чому визначаючи характер людини, різні її поступки, мислення і підхід до вирішення завдань. Яка з півкуль мозку у вас домінує, допоможе визначити тест.

Цей тест дозволяє з неймовірною точністю визначити домінуючу півкулю мозку людини. Знаючи, яка півкуля краще розвинена, можна вибрати найбільш підходящу професію. А батьки можуть визначити навички і таланти дитини і в залежності від цього вирішити, віддати його в шахову секцію, наприклад, або на малювання.

1) Переплетіть декілька разів пальці рук, і ви побачите, що зверху завжди опиняється один і той же великий палець. Якщо лівий – ви емоційна людина, правий – у вас аналітичний склад розуму.

Хто ви: романтичний аналітик чи обачлива кокетка?

2) Візьміть ручку або олівець і подивіться через кінчик на обрану «мішень». По черзі зажмурте одне око, потім інше. Якщо мішень сильно зміщується при зажмуреному лівому оці, то саме воно є ведучим, і навпаки. Праве ведуче око свідчить про твердий і наполегливий характер, ліве – про м’який і поступливий.

Хто ви: романтичний аналітик чи обачлива кокетка?

3) Переплетіть руки на грудях. Якщо зверху постійно виявляється права рука, це означає, що ви схильні до простоти і добродушності. Якщо ліва – до кокетства.

Хто ви: романтичний аналітик чи обачлива кокетка?

4) Аплодуючи, вам зручніше ляскати правою рукою – це свідчить про рішучість вашого характеру. Якщо лівою – ви схильні вагатися перед ухваленням рішення.

Хто ви: романтичний аналітик чи обачлива кокетка?

Позначивши відповіді на ці запитання відповідно буквами Л (ліва) і П (права), ви дізнаєтеся про особливості свого характеру з наступних варіантів.

П, П, П, П – вам властиві постійність, орієнтація на загальноприйняту думку. Ви не любите конфліктувати, сперечатися, сваритися.

П, П, П, Л – визначальною рисою вашої вдачі є рішучість.

П, П, Л, П – ви рішучі, маєте почуття гумору, артистичні. До того ж, ви дуже контактна людина.

П, Л, П, П – характерне поєднання аналітичного складу розуму з м’якістю характеру. Вам властиві обережність і поступове звикання до всього нового.

Л, П, П, П – дуже поширений тип характеру. Відмінна риса – емоційність у поєднанні з недостатньою наполегливістю. Ви піддаєтеся чужому впливу, легко пристосовуєтеся до різних обставин, швидко сходитеся з людьми і щасливі у колі друзів.

П, П, Л, Л – рідкісний тип характеру. Він близький до П, П, Л, П, але вказані риси виражені м’якше. Спостерігається деяка суперечність між нерішучістю і твердістю.

П, Л, П, Л – найрідкісніший і найслабший тип характеру. Його володарі схильні до різного впливу.

Л, П, П, Л – ви м’які та наївні, вимагаєте уважного ставлення до себе.

Л, Л, П, П – ви доброзичливі та прості, для вас характерна деяка розкиданість інтересів, а також схильність до самоаналізу.

Л, Л, П, Л – дуже рідкісне поєднання. Вас відрізняють простодушність, м’якість і довірливість.

Л, Л, Л, П – ви емоційні, енергійні, рішучі. Вам необхідно виробити надійний «гальмівний механізм».

Л, Л, Л, Л – комбінація характерна для супротивників консерватизму і людей, здатних поглянути на старі речі по-новому.

Л, П, Л, П – найсильніший тип характеру. Вас важко переконати, ви дуже часто змінюєте свою точку зору. У той же час енергійні, наполегливі.

Л, П, Л, Л – цей тип характеру дуже схожий на попередній. Характерні ті ж наполегливість, схильність до самоаналізу. Проте з людьми сходитеся важко.

П, Л, Л, П – у вас легкий характер. Ви умієте уникати конфліктів, легко знаходите друзів. Але вас не відрізняє постійність у виборі захоплень. Любите подорожувати.

П, Л, Л, Л – особливими рисами вашої вдачі є постійність і незалежність. Враження про вас як про м’яку людину – помилкове. Коли доходить до справи, ви вимогливі.

«УЮТ» №6-06.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Хто ви: романтичний аналітик чи обачлива кокетка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *