Ідеальне бра

Ідеальне бра

Кілька років тому всі сміялися з північно-східних сусідів, через те, що вони забороняли жінкам носити мереживну білизну. Ми так робити не збираємося.

Що, коли, і як довго носити – вирішувати вам. Але варто зважати, що правильний вибір білизни позитивно впливатиме на ваше здоров’я.

Носити бюстгальтер не обов’язково, але інколи треба. Ніхто мереживну білизну чи push-ups не забороняє.

Але є випадки, коли носити бюстгальтер дійсно важливо:

  • груди великі;
  • вік 45+;
  • болить спина у грудному відділі;
  • зв’язки, які утримують молочні залози, не витримують навантаження.

Тобто мова не йде про припустимість відсутності бюстгальтера. Йдеться про випадки, коли він потрібен, щоби не боліли спина, шия і не спотворювалася постава. До слова, є уже ціла індустрія товарів для жінок, які бажають інколи приховати під одягом соски. Але це вже інша історія.

Під час тренувань білизна потрібна. Якщо її не буде, то одяг, зокрема більш-менш вільний і бавовняний, може натерти соски до крові. Це стосується і чоловіків.

Амплітуда руху жіночих грудей під час тренувань, особливо бігу, значна, і це може спричиняти біль. Бігуни соски заклеюють, а от бігункам краще подбати про спортивне бра, яке щільно тримає груди, хоч і не стискає. Дослідження свідчать, що схильність жінок до певного виду тренувань чи небажання тренуватися через дискомфорт пов’язано з тим, чи добрали вони хорошу спортивну білизну, чи ні. Тобто мотивація бігати починається з ідеального спортивного бра. Без нього пробіжки швидко закінчаться.Бігункам краще подбати про спортивне бра, яке щільно тримає груди

Ідеальне бра має бути таким:
  • Стрічка довкола грудної клітки має прилягати щільно, не ковзати при русі, але і не створювати дискомфорту – ускладнювати дихання чи врізатися в тіло. Стрічка має бути на одному рівні всюди довкола грудної клітки.
  • «Кісточки», тобто металеві дужки, що підтримують форму чашки, мають повторювати природну форму грудей, не притискати молочні залози. Якщо дужки лежать надто далеко від грудей, вам потрібен менший розмір чашки.
  • Чашка має бути заповнена, без врізання в тіло чи порожнин. Якщо при натисканні вони провалюються, потрібен менший розмір.
  • Середина бюстгальтера між грудьми має бути на грудині, а не утворювати проміжок при русі. Якщо він є, потрібні більші чашки.
  • Бретельки можуть бути вузькі чи широкі, це не має значення навіть у розмірі F. Але вони також не мають врізатися чи спадати. Головна роль у підтримці грудей відведена стрічці, а не ним.

Більшість жінок носять хибний розмір чи форму, яка не підходить, що і стає причиною болю і дискомфорту. Адекватно підібрана білизна не спричиняє страждань і лише полегшує життя.

Жінкам, що перемогли рак грудей, потрібна особлива білизна. Вона може підтримувати або протез, або молочну залозу після реконструкції. Належна білизна потрібна і для фізичної активності жінок, які пережили мастектомію.

Щодня і на побачення – різні речі. Більшу частину дня варто носити білизну з білої бавовни: відсутність барвників сприяє здоровій вологості.

Постійний вибір на користь синтетичних трусиків підвищує ймовірність розвитку вульвовагінального кандидозу. А ось кілька годин у мереживній білизні принципово не нашкодять. Головне, щоб одяг зверху не був грубий і не тісний.

Є хороша новина!

Носіння бюстгальтера не викликає рак грудей. Навіть бра з «кісточками» чи поролоновими подушечками. Це – міф. Жодні настанови з профілактики раку молочної залози не кажуть: «не носіть push-up, бо будуть ущільнення».

Натомість, вони кажуть: «відмовтеся від алкоголю та куріння, підтримуйте індекс маси тіла менший за 25, та раз на 1,5-2 роки проходьте клінічне обстеження молочних залоз під час візиту до гінеколога».

Після 50 слід проходити мамографію. Саме вона є методом скринінгу раку молочної залози.  

« УЮТ» №29-16.07.2020

Читайте також: Як правильно носити нижню білизну

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *