Ідеї для дачі, щоб здивувати гостей

Водяний матрац

Ці ідеї може реалізувати чи не кожний господар. Багато що з наших лайфхаків можна зробити своїми руками, а дещо можна купити не за шалені гроші. Але обережно: ваші гості можуть залишитися у вас назавжди!  

Безкаркасні меблі – недорога альтернатива садовим меблям із ротангу, але при цьому відпочивати в таких кріслах набагато зручніше. Їх яскраві кольори зроблять дизайн вашого подвір’я значно веселішим.

Хто сказав, що батут – тільки для дітей? Купіть такий, який витримував би більші навантаження, і стрибайте разом із друзями досхочу. Доведено, що стрибки на батуті знімають стрес не гірше, ніж биття по боксерській груші.

Басейн – штука хороша, але задоволення не з дешевих. Та й не здивуєш вже нікого басейном. Альтернатива – водяний матрац, який можна зробити своїми руками. Наливаєте туди льодяну воду і валяєтесь у літню спеку… Неймовірно приємно!

Диван чи ліжко-гойдалку можна зробити власноруч, а можна купити в магазині. Головне, потурбуйтеся, щоб вони мали навіс або стояли під прикриттям даху.

Вертикальне озеленення – це чудова ідея оформлення зон відпочинку на ділянках будь-якої площі.

Дошка для малювання на паркані – чудова ідея для відпочинку сімей із дітьми. Мамам набагато спокійніше, коли їхні діти малюють, ніж лазять по різних «тарзанках».

Мобільний мангал-вогнищеМобільний мангал-вогнище не підведе в будь-яку погоду. Він ідеально впишеться в дизайн подвір’я. У крайньому випадку можна його поставити прямо на відкритій веранді.

Досі думаєте, що опудало – це страшно? Це страшно красиво! Організуйте такого «сторожа» на своєму городі і селфі ваших гостей зроблять його популярним в Інтернеті дуже швидко.

Садові доріжки з підсвіткою додадуть романтичності і затишку вашому подвір’ю ввечері. Так само, як і садові горщики, що світяться.

Бочка для вирощування картопліКреативні «мобільні клумби», наприклад зі стільця, – це можливість безкоштовно надати унікальності вашій садибі.

Тропічний душ від звичайного відрізняється методом розпилювання води. Купити можна практично в будь-якому магазині сантехніки. Раму можна зробити своїми руками. А яке задоволення поніжитися під ним у літню спеку?!

Нестандартне зберігання дров – практично і красиво.

Бочка для вирощування картоплі здатна здивувати не тільки міських жителів, а й досвідчених городників. Між тим вертикальні грядки набирають все більшої популярності.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber