Ідеї для ідеального пікніка

Ідеї для ідеального пікніка
Ідеї для ідеального пікніка

«УЮТ» №18-2019

Щоб відпочинок на природі був максимально комфортним, пропонуємо нашим читачам скористатися цими нехитрими порадами.

Напої в пластикових пакетах

Пластикові пакети зі струною зручно використовувати замість склянок. У них можна налити домашній лимонад або алкогольний коктейль. Дуже легкий для транспортування варіант.

Ідеї для ідеального пікніка

Форми для випічки в ролі посуду

У силіконових формочок маса переваг: у них можна приготувати смачні мафіни й закуски для пікніка, а можна використовувати і як посуд. Відділення ідеально підходять для чіпсів, овочів і соусів (нічого не проллється і не перевернеться).

Ідеї для ідеального пікніка

Ідеї для бутербродів

Щоб бутерброди не розвалилися, можна використовувати папір для випічки й мотузку. Звичайні сендвічі в такій подачі виглядають дуже симпатично.

А можна зробити утрамбований бутерброд – такий точно не розвалиться, та й у кошик для пікніка вміститься ідеально.

Ідеї для ідеального пікніка

Коробочки для пікніка

Геть пластиковий посуд! Можна зробити дуже красиві коробочки зі звичайних картонних тарілок. Обробіть край тарілки, намітьте розрізи, як на малюнку 3, і зробіть 4 розрізи, як на малюнку 4. Акуратно згорніть коробочку, закріплюючи краї скріпками, зафіксуйте широкою стрічкою. Коробки з паперових тарілок дуже легкі, та й коштують недорого – ідеальний посуд для відпочинку на природі.

Ідеї для ідеального пікніка

(Не) одноразова упаковка

Викидаєте паперові коробки з-під яєць? Дуже даремно! Адже це ідеальний посуд для пікніка: закуски в ній не втратять свою форму, важить вона мало, і якщо потрібно – не шкода викинути.

Збираючись на пікнік, не забудьте також про смачні закуски і різноманітне гриль-меню – обов’язкові складові ідеального пікніка.

Ідеї для ідеального пікніка

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.