Ідеї для літнього відпочинку

Літній відпочинок
Коли надворі тепла погода, так не хочеться сидіти вдома. Хочеться проводити час на відкритому повітрі. Головний тренд цього літа – зробити відпочинок надворі немов продовженням власної вітальні. Проста ідея для екстер’єру – створити такий же приємний та комфортний куток для відпочинку, як вдома, тільки на природі. Іншими словами, прикрасьте свій внутрішній дворик або балкон, як ви прикрашаєте свою вітальню: комфортними меблями, декором та текстилем.

Ви можете винести свої меблі назовні, або ж переглянути новий садовий асортимент в магазині та оновити свою зону для відпочинку. Коли літній сезон буде добігати кінця, літні меблі можна легко скласти для зберігання, або ж внести їх в оселю та створити вдома вічне літо.
Коли ви будете вибирати новий комплект садових меблів. зверніть увагу на форму столу. Подумайте, що вам більше до вподоби – круглі столи, які створені для невеликих компаній та душевних посиденьок, чи, можливо, вам потрібен великий квадратний стіл для того, щоб вмістити усіх гостей.
Звичайно, що всі збираються навколо столу для того, щоб смачно поїсти та гарно провести час на відкритому повітрі. Але для створення неперевершеної затишної атмосфери треба додати декілька маленьких деталей. Залиште пару ліхтарів на підлозі, або повішайте їх на деревах.
Гарною ідеєю буде скомбінувати ліхтарі та садові свічки з іншими садовими прикрасами, тим самим підкресливши ландшафтний дизайн, нову клумбу, або ж просто красивий зелений газон.
Додайте гарні вази, витончені підсвічники, привабливі гірлянди, акуратні садові горщики та інші речі, якими ви декоруєте свою оселю.
Додайте теплий пухнастий плед, він стане у пригоді прохолодними вечорами, а м’які декоративні подушки додадуть комфорту, покладіть на стіл стильну скатерку. Всі ці елементи додають відчуття затишку та створюють атмосферу стильного та комфортного відпочинку.
Оскільки погода може бути мінливою, краще поставити велику парасолю, яка вдень врятує від полуденної спеки, а ввечері врятує від дощику.
Проводити час на відкритому повітрі просто чудово, вечеря стає більш смачною, а розмови ще більш цікавими. Затишок – це просто: кілька свічок, кілька ліхтарів – і романтичний вечір та гарний настрій гарантовано!
Тож, цей сезон весна – літо 2018 створені для створення ідеальної зони для відпочинку. І цей відпочинок може бути сімейним обідом на терасі з келихом холодного лимонаду, або ж на пляжі, граючи у веселі ігри разом з друзями. А хтось вже уявив гамак, тиху музику та улюблену книжку.
Гарного вам літнього відпочинку.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber