Ідеї для паркану на дачі

Ідеї для паркану на дачі
Ідеї для паркану на дачі

«УЮТ» №32-2019

Настав довгоочікуваний час для дачників, коли можна в повну силу зайнятися облаштуванням своєї дачної ділянки.
Заповітне бажання дачників – зробити все так, щоб не як в інших, а щоб дача стала предметом гордості й заздрості.

Перше, на що падає погляд – паркан. Звичайно, високі огорожі з профнастилу надійні, але наскільки вони гарні – питання. Якщо ви шукаєте для своєї дачі щось оригінальне, направте свою фантазію в іншому напрямку.

Ідеї для паркану на дачі

По-перше, ніхто не забороняє робити паркани не прямими. Тільки уявіть, наскільки здивуються ваші сусіди по дачі, коли ви встановите на своїй ділянці вигнутий паркан.

Ідеї для паркану на дачі

По-друге, хто сказав, що паркан повинен бути однорідним. Останнім часом широку популярність набирають габіони – металева клітка з наповненням. Найчастіше всередину огорожі-клітки кладуть камені різного розміру. Габіони дуже міцні й довговічні, недарма раніше їх застосовували для захисту берегів від розмивання.

Ідеї для паркану на дачі

Якщо ви хочете відгородитися від сусідів і їхньої настирливої уваги, ви можете в прямому сенсі слова віддзеркалити погляди сусідів. Поставте паркан із дзеркальною поверхнею. Ще один плюс такого паркану – абсолютне злиття з навколишнім середовищем. Мінус лише один – миття такого паркану, тому найчастіше заведено робити тільки вставки в паркан, а не створювати цілу дзеркальну огорожу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *