Іграшки для дівчинки

Іграшки для дівчинки

Незважаючи на те, що відділи з іграшками в магазинах чітко орієнтовані окремо для дівчаток і окремо для хлопчиків, далеко не всі принцеси в захваті від ляльок чи пупсів. Зате вони із задоволенням грають із конструктором, ліплять із пластиліну і влаштовують чаювання для плюшевих ведмедиків. Усі малюки різні, і переваги в них нерідко вельми оригінальні. Дуже важливо врахувати це при виборі іграшок!

Неможливо уявити собі дівчинку, у якої немає жодної ляльки. Але, купуючи дитині цю іграшку, потрібно брати до уваги вік. Найменшим цікаво не так грати з ляльками, як доглядати за ними, переодягати, годувати. Так що красиві, витончені лялечки поки навряд чи привернуть їхню увагу.

Для маленьких ляльки роблять із м’якого податливого матеріалу, щоб дитина часом не поранилася іграшкою. Дівчинці дуже подобається, якщо лялька здатна видавати різні звуки, співати, світитися або блимати.

Але врахуйте, що маленькі діти не вміють грати самі. Їх ще потрібно цьому навчити. Спочатку всі ляльки будуть лежати в стороні, якщо мама не приєднається до гри, не покаже, як лялечку тримати, як зняти шапочку й надіти шкарпетки…

Згодом уподобання в дівчинки змінюються. Крихітку починають цікавити мініатюрні лялечки, різні модні аксесуари для неї. Тоді в іграшках з’являється величезна кількість маленьких туфельок, шпильок і різного лялькового одягу.

Дівчаткам властиво копіювати поведінку мами. Рано чи пізно їх зацікавлять персонажі мультиків, яким вони будуть також наслідувати. Однак перша гра, яку дівчатка освоюють досить рано, – це приготування їжі, чаювання, тобто всі забави з посудом, пасочками, адже крихітка щодня бачить, як мама управляється на кухні. Це заняття здається дівчинці дуже захоплюючим.

Також малятко помічає, як мама доглядає за собою, користується косметикою і фарбується. Донечці дуже хочеться бути такою ж красивою, як мама. Її так і тягне до маминої косметички. Але вміст призначений для дорослих, тому дівчинці використовувати дорослу косметику небажано (навіть заради гри). Добре, що існують набори дитячої декоративної косметики, якими можна користуватися, граючи, припустимо, у салон краси для принцес.

Багатьох приваблює медична тематика. Адже ви буваєте в лікаря, а там усе незвично… І так хочеться швидше вилікувати свої ляльки!

У родині з’явилася ще одна дитина? Тепер уже старша сестричка охоче візьметься за роль мами для пупса. Пора купувати іграшкову коляску!

 

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber