Іграшки для ванної небезпечні для малюків

небезпечні іграшки

Звичайна гумова качка для ванної здається вельми милою і нешкідливою іграшкою, але вона може містити велику кількість небезпечних бактерій, які можуть заразити людей серйозними інфекціями, попереджають вчені зі Швейцарського інституту водних наук і технологій.

Улюблені дітьми гумові качечки й інші іграшки для ванної, які можуть наповнюватися водою, представляють серйозну небезпеку для здоров’я, оскільки можуть містити бактерії Legionella і стійкі до лікарських засобів мікроорганізми. Вивчення іграшок для ванн показало, що тепле вологе середовище ванної кімнати є ідеальним місцем для розмноження бактерій. Також було встановлено, що бактерії, які мешкають на поверхнях таких іграшок або всередині них, можуть призвести до інфекцій очей, вух або шлунка. Розбризкування каламутної води, яка накопичується всередині цих іграшок, може піддавати дітей і дорослих впливу цих небезпечних бактерій.

Іграшки були розкриті та проаналізовані у лабораторії. Отримані дані показали, що близько 80 % усіх вивчених іграшок містили потенційно небезпечні бактерії. На внутрішніх поверхнях іграшок містилося від 5 до 75 млн бактеріальних клітин на 1 см².

Тому після кожного купання дитячі іграшки для ванної потрібно обробляти окропом і повністю висушувати.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber