Іменна подушка

Іменна подушка
Іменна подушка

М’яка іменна подушка-буква прикрасить дитячу кімнату чи спальню, зробить її теплішою й затишнішою. Можна пошити одну (першу букву імені) чи кілька подушок (повністю ім’я).

Визначтеся з вибором тканини – краще, щоб це був щільний бавовняний матеріал. Також знадобляться нитки відповідного кольору і наповнювач. Намалюйте на папері потрібну букву бажаного розміру – її можна зробити з заокругленими кутами чи прямими, виріжте. Складіть два шматки тканини лицьовим боком, зверху покладіть викрійку з паперу та виріжте 2 деталі: передню й задню частини букви у дзеркальному відображенні з урахуванням припусків на шви 0,7 см. Із цієї або контрастної тканини виріжте бічні планки. Ширину планки розраховують у такий спосіб: запланована товщина букви плюс 1 см на припуски.

Пришийте бічні планки до передньої частини, потім до задньої, залишивши невелику частину непрошитою (щоб вивернути та набити подушку наповнювачем). У кутах зробіть надрізи, інакше тканину тягтиме і буква вийде нерівною. Отвори деяких букв (А, О, Я, В та інші) шиють у такий спосіб: планку зшивають у коло й пришивають з одного боку до основи. Найскладніше пришити до другого боку – робити це потрібно з вивороту, трішки вийнявши назовні у непрошитий отвір. Коли всі деталі з’єднані, виверніть тканину, куточки випряміть паличкою чи олівцем. Набивати можна будь-яким м’яким наповнювачем, але бажано використовувати синтепух або холофайбер – так подушки чудово зберігають форму й швидко сохнуть після прання. Наповнюйте подушку щільно, не залишаючи порожнин, і зверніть увагу на куточки та деталі. Зашийте вручну отвір, через який її наповнювали.

Особливо красиві іменні подушки з використанням тканин-компаньйонів. Можна додатково відстрочити контур подушки – такий прийом не тільки прикрасить, а й додасть форми.

Проявіть свою любов та подаруйте онукам гарну, м’яку та зручну подушку, зроблену своїми руками.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *