Інтер’єр у власному стилі

Інтер'єр у власному стилі
Інтер’єр у власному стилі

«УЮТ» №16-2019

Ви можете зробити свій простір більш затишним і комфортним і без допомоги просунутого дизайнера, якщо будете діяти творчо. Ось декілька порад і прийомів для того, щоб ваше житло виглядало як будинок мрії, який ви завжди собі уявляли.

Нехай буде світло!
Якою б крихітною не була ваша квартира, ви можете візуально збільшити простір за допомогою освітлення. Додайте лампи з теплим і приємним світлом. Не затіняйте вікна важкими й темними шторами та віддавайте перевагу світлим тонам у приміщенні.

Попрощайтеся з коробками
У вас може виникнути спокуса зберегти коробки, наприклад, після переїзду. Це зрозуміле бажання – насправді, більшість людей схильні їх берегти. Однак у квартирі з обмеженим простором коробки швидше створять видимість складського приміщення і будуть захаращувати житлову площу, і це не дасть вам можливісті відчувати себе як удома. Позбавтеся від порожніх коробок негайно!

Прикрасьте ванну кімнату
Це може здатися дивною порадою, але ванна кімната є одним із найбільш часто використовуваних приміщень. Спробуйте її оживити. Додайте найпростіші штрихи, такі як барвисті фіранки для душу, милі та яскраві рушники, мильниці й недорогі настінні прикраси.

Додайте «ознаки життя»
Розставте в приміщенні декілька кімнатних рослин. Не забудьте про балконні вазони і ящики. Зрештою, ви можете зважитися навіть на маленький сад із сукулентів. Рослини не тільки додають кольору і текстури, але й додадуть свіжості у ваш простір.

Не забудьте про місця для зберігання речей
Місця для зберігання речей теж можна красиво обіграти. Підшукайте красиві скриньки, які одночасно можуть служити як журнальні столики. Придбайте ліжко з вбудованими ящиками під ним. Імпровізуйте з багатьма іншими предметами. Вони не тільки дадуть вам більше місця для складування речей, але з їх допомогою ви створите стильні нюанси інтер’єру.

Змініть колірні рішення
Виберіть веселий новий колір для вашого комода або основи ліжка. Намалюйте візерунок на книжковій шафі й підкресліть полиці своїм улюбленим відтінком. Яскраві меблі зроблять приміщення живим і цікавим.

Пограйте з розстановкою меблів
Розставляючи меблі, думайте нестандартно. Припустимо, ваше ліжко або диван не повинні стояти впритул до стіни, а вашу книжкову шафу можна не засувати в кут. Поекспериментуйте з простором, пересуваючи меблі так, щоб отримати більше вільного місця.

Додайте персонального стилю
Необов’язково витрачатися на дорогі картини – просто додайте цікаві штрихи, прикрасивши стіни бюджетними варіантами. Вам можуть підійти вдало скомбіновані фотографії. Коли ви доповнюєте інтер’єр своїм власним стилем і талантом, будь-яка прикраса може стати шикарною і чарівною.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.