Інтимні речі, якими не можна ділитися

Інтимні речі, якими не можна ділитися

Багато хто з нас абсолютно не жадібні люди. Причому не стільки не жадібні, що готові ділитися настільки інтимними речами, якими ділитися категорично не можна. Пропонуємо вивчити список речей, якими не можна ні з ким ділитися у жодному разі.

  1. Рушник. На чужому вологому рушнику можуть залишитися чужі бактерії, мікроби і навіть грибок. Якщо витиратися чужим рушником, то можна всі ці «принади» перенести на себе. Для тебе це загрожує тим, що можна підчепити акне, грибок або навіть кон’юнктивіт. Варто зазначити, що навіть якщо тільки ти одна користуєшся своїм рушником, то через кожні 4-5 використань його краще прати і брати чистий.
  2. Зубна щітка. Саме ці помічники підтримки ротової порожнини у чистоті, частіше за все знаходяться у вологому і теплому середовищі. Для хвороботворних мікроорганізмів це справжній рай. У таких умовах мікроби і бактерії розмножуються неймовірними темпами. Також у ванній знаходяться такі предмети для підтримки гігієни як мочалка і пемза для ніг. У жодному разі не давайте їх нікому для тимчасового користування і самі не беріть ні у кого.
  3. Бритва, пінцет, манікюрні ножиці. Коли людина голиться, то лезо збирає відмерлі клітини шкіри, які, у свою чергу, перемішані з величезною кількістю бактерій. Якщо бритву не сушити і ретельно не мити під проточною водою, то вона може стати хорошим середовищем для розмноження збудників стригучого лишаю, фолікуліту і кандидозу. Тому у профілактичних цілях бажано перед використанням бритви, ножиць, пінцета промивати ці інструменти спиртом.
  4. Косметика. Через чужу губну помаду можна підхопити герпес і різні інші мікроби. Також це загрожує після використання чужого пензля для макіяжу. Тому краще не вестися на безкоштовний сир у мишоловці і не користуватися безкоштовними пробниками у магазинах косметики. Тестери у магазинах могли до тебе брати абсолютно різні і не знайомі дівчата, які невідомо чим хворіють.
  5. Навушники. Багато хто з нас знають, що вушна сірка здатна створювати кисле середовище, яка практично не дає розмножуватися інфекціям. І якщо інфекція обеззброєна, то грибки це не зупинить. Як показує статистика, 7 % людей мають вушний грибок. Ну що? Ще хочеться одягати чужі навушники? Якщо вже так треба, то попередньо протри їх дезінфектором.

«УЮТ» №6-06.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *