Ірині Федишин довелося сісти на жорстку дієту

Ірині Федишин

Популярна українська співачка Ірина Федишин повернулася з Індії. Ірина їздила туди разом із чоловіком Віталієм у супроводі знімальної групи. Співачка знімалася в новому проекті, який повинен з’явитися на екранах уже цієї осені. Ірина поділилася своїми враженнями від подорожі.

– Індія мене вразила, – зізналася Федишин. – Я побувала там уперше. Найбільше мене вразило, у яких умовах живуть люди. Багато з них сплять просто неба! Знаєте, у мене було враження, що я перебуваю всередині якогось мурашника – настільки багато було навколо людей. До речі, блондинки для Індії – велика рідкість. Тому, коли я йшла по вулиці, до мене підходили і просили сфотографуватися.

Для мене було складно адаптуватися до місцевої кухні, вона дуже гостра, тому в мене вийшли розвантажувальні дні. До того ж їжу там готують в не дуже стерильних умовах – я з побоюванням їла навіть у ресторанах.

А ось що мені дійсно сподобалося – манго! Я навіть привезла кілька штук додому – таких соковитих я ще не їла! Але найбільше враження – це, звичайно, індійці. Вони дуже доброзичливі й привітні люди.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.