Ірині Алфьоровій краса зіпсувала життя

Те, що щастя ніяк не залежить від краси Ірина Алфьорова зрозуміла дуже рано. І в подальшому життя це не раз підтвердило. Знаменитій актрисі, якій 13 березня 2021 р. виповнилося 70 років, довелося через багато пройти, перш ніж вона змогла назвати себе справді щасливою…

Ірина Алфьорова

Звання красивої актриси зіпсувало Ірині Алфьоровій життя. Багато режисерів ставилися до неї з упередженням.

«Для мене ця горезвісна краса стала майже покаранням, – нарікала Ірина Алфьорова. – За нею ніби й не бачили нічого іншого…»

Стіни ДІТМва вона покидала, вважаючись однією з найперспективніших випускниць. Що незабаром і підтвердила, зігравши роль Даші в екранізації толстовського роману «Ходіння по муках».

Однак у цілому знімали Алфьорову не дуже охоче. Наприклад, Констанцію у фільмі «Д’Артаньян і три мушкетери» вона зіграла всупереч волі режисера. Юнгвальд-Хилькевич бачив у ролі Констанції Бонасьє, Євгенію Симонову. У театрі справи у красуні-актриси йшли теж не дуже. Марк Захаров, який очолював «Ленком», у якому велику частину життя пропрацювала Ірина, вперто не займав її у своїх спектаклях. На сцені Алфьорова, навіть уже ставши знаменитою, з’являлася виключно в масовці.

Театральний глядач знайшов актрису Алфьорову тільки тоді, коли вона почала грати в антрепризах і в театрі «Школа сучасної п’єси».

У цей же час разом з акторським щастям їй, нарешті, посміхнулося й особисте…

Вона завжди думала, що любов може бути тільки одна. Але єдиної любові у її житті не було…

Ще будучи студенткою ДІТМва, на одній із вечірок вона познайомилася з другом сина болгарського посла Бойко Гюрова, який приїхав до Москви у відрядження. Той відразу ж захопився красунею, зав’язався бурхливий роман, після якого Ірина Алфьорова поїхала за чоловіком до Болгарії і там народила дочку Ксюшу, а потім потайки втекла до Москви. У результаті майбутня знаменитість залишилася одна з дитиною на руках.

Сама Ірина Іванівна згадувала, що закохалася у майбутнього чоловіка з першого погляду. Олександр Абдулов пропозицію коханій зробив під час гастролей театру в Єревані, гуляючи по місцевому парку. Дочку Ксюшу він полюбив, як рідну. Коли багато років по тому він розповідав в інтерв’ю про її успіхи, то увесь світився від гордості і любові.

Ірина Алфьорова з дочкою і Олександром Абдуловим
Ірина Алфьорова з дочкою Ксюшою і Олександром Абдуловим

…Вони вважалися найкрасивішою парою. Але ось на звання найщасливішої, схоже, претендувати не могли.

«Я увесь час його чекала, – зізнавалася Ірина Іванівна. – У нього то зйомки, то гастролі. Навіть свята і відпустки ми проводили порізно…»

У 1993 році, на подив публіки, 17-річний шлюб найкрасивішої пари розпався. Причина зоряного розлучення не афішувалася. Хоча, якщо вірити чуткам, виною всьому – зайва волелюбність прославленого актора. Як ділилася пізніше Алфьорова, вона ніколи не відчувала себе з Абдуловим, як за кам’яною стіною, і їй завжди доводилося розраховувати тільки на себе.

Зйомки картини «Зірка шерифа» подарували їй зустріч із чоловіком, який, нарешті, зміг дати те заповітне відчуття захищеності, якого їй так не вистачало. З Сергієм Мартиновим вони грали закоханих. Дуже скоро вони стали ними й у житті. За словами Сергія, відома актриса здалася йому зацькованим звіром.

«Вона була абсолютно розбита. Мені захотілося її захистити і відігріти», – зізнавався актор.

У результаті йому вдалося вселити в Ірину Алфьорову впевненість і позбавити численних комплексів.

«Він єдиний, хто вірив, що я маю право стояти на сцені».

«Про Ірину я можу говорити тільки кращі слова. Вона приголомшлива жінка. Поруч із нею хочеться бути справжнім чоловіком», – зізнавався в інтерв’ю сам Сергій.

І вона, нарешті, відчула себе щасливою…

Ірина Алфьорова з чоловіком Сергієм Мартиновим
Ірина Алфьорова з чоловіком Сергієм Мартиновим

Але доля, продовжувала підкидати їй випробування. Від лікарської помилки померла колишня дружина Сергія Мартинова. Й Ірина Алфьорова взяла на себе виховання двох його дітей – Насті та Сергія. Вона відразу ж почала ставитися до них, як до рідних. А незабаром померла рідна сестра Ірини Іванівни Тетяна. І знаменита актриса стала мамою ще й для свого племінника Сашка. Сьогодні він уже дорослий, але, за його словами, Ірина Алфьорова все одно продовжує піклуватися про нього й опікати.

«Я все можу витримати, – каже вона. – Мені тільки дуже треба, щоб мене любили, щоб мені увесь час про це говорили».

Як зізналася актриса, від любові вона розквітає, починає світитися зсередини. У цьому, схоже, і полягає секрет щастя і краси Ірини Алфьорової.

«Погляд часу» №20-13.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *