Із чим носити білі джинси: ідеї для натхнення

Білі джинси завжди залишаються в моді, але у цьому сезоні вони особливо популярні.

Із чим носити білі джинси

Звичайно, це не зовсім практична деталь гардероба: дуже мазкі, як і всі речі світлих кольорів. Однак у гардеробі вони все ж таки не будуть лежати без діла, адже з білими джинсами можна скласти багато цікавих літніх комплектів.

Білі джинси можна прекрасно вписати в офісний стиль. Тут працюють ті ж правила, що і для звичайних джинсів.

Total white

Total white – відмінна літня комбінація, що складається повністю з речей білого кольору (деякий виняток можна зробити для взуття й аксесуарів). Цей універсальний варіант підходить для всіх випадків життя: так можна одягнутися будь-куди, підібравши джинси правильного крою, без дірок і рваних колін, – на зустріч із друзями чи вечірню прогулянку.

Стиль "Total white"

Взуття та аксесуари також залежать від того, яку мету ти переслідуєш. Білі джинси можна поєднувати з туфлями-човниками і лоферами, для менш офіційних випадків – із кедами чи мокасинами.

З яким верхом поєднувати білі джинси

Білі джинси – універсальний низ, який можна поєднувати з верхом будь-якого кольору, який тобі до вподоби. Чи це світлі пастельні відтінки, чи яскраві насичені кольори.

З чим поєднувати білі джинси

Можна не зупинятися на однотонних речах, а додатково використовувати принти.

Наприклад, сорочки чи блузки в смужку, леопардовий принт або футболки з великим малюнком чи написом, легкі джемпери з горизонтальною смужкою.

Тренч
Бежевий тренч з білими джинсами

Універсальний бежевий або яскравий вініловий, що нагадує дощовик, тренч відмінно комбінується з білими джинсами. Перша опція підтримує їх благородний колір, а друга – розслаблений і трохи хуліганський характер.

«Задавака» №13-09.07.2020

Читайте також: Завжди модний денім

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *