Ізабелла Росселіні: 
Як залишитися привабливою у віці 60+

Ізабелла Росселіні
Ізабелла Росселіні: 
Як залишитися привабливою у віці 60+

Ізабелла Росселіні відома своєю незвичайною і, що головне, нев’янучою красою. А ще тим, що вона з легкістю говорить про свій вік і проблеми, пов’язані з ним. Актриса із задоволенням ділиться з шанувальниками своїми секретами, що дозволяють зберігати їй свіжість і привабливий вигляд у своєму віці.

Актриса про почуття гумору

Ізабелла зізнається, що почуття гумору – це перше, що вона помічає в жінці. Хороший гумор для неї завжди оригінальний і, у деякій мірі, елегантний. Отже, ніяких шинкарських жартів і вульгарних самосмійок – красива жінка завжди жартує тонко й красиво.

«Ми звикли думати й говорити, що жінки приносять себе в жертву протягом усього свого життя. І тільки в певному віці розуміють, що в себе потрібно бути на першому місці», – каже Росселіні.

Ізабелла Росселіні

«Мій найдорожчий спогад пов’язаний із батьками (Інгрід Бергман і Роберто Росселіні), він завжди живе в мені. Вони завжди були сповнені радості… дуже любили сміятися й жартувати. А тепер і я сміливо можу назвати себе людиною, яка вміє радіти з найменшого приводу».

Хобі

За словами актриси, її слабким місцем завжди була спина, тому вона не може активно займатися спортом. Їх Росселіні успішно заміняє ходьбою на далекі відстані, уважаючи за краще мальовничу сільську місцевість, де можна побути наодинці з собою. Якщо погода погана, вона намотує кілька звичних кілометрів у приміщенні. Крім того, ніколи не носить підбори вдома, уважаючи за краще комфорт. За працю Ізабелла нагороджує себе своїм «гілті плеже» – тривалим лежанням у гарячій ванні.

Догляд за шкірою

За своє життя актриса перепробувала безліч «доглядових» засобів, але залишається вірною улюбленій формулі Lancome Rеnergie. Росселіні подобається, як крем проникає в шкіру і зволожує її. Крім того, вона обожнює його ніжний запах. Оскільки Lancоme постійно проводить нові дослідження і використовує новітні технічні досягнення, перевірені найбільшими лабораторіями світу, Ізабелла, за її словами, може повністю довіряти цьому бренду, плюс – вона завжди використовує хороший сонцезахисний крем.

Ізабелла Росселіні

Сім’я

Щоб завжди залишатися щасливою, Росселіні дуже багато часу проводить зі своїми дітьми, які надзвичайно близькі з нею. Її дочка знайшла своє покликання на кулінарному терені, а син вибрав кар’єру фотографа й моделі. «Як я можу визначити щастя? Як любов до моєї сім’ї і друзів. Найбільше в житті я боюся втратити моїх дітей», – каже актриса.

Порядок

Зріла жінка завжди зберігає порядок не тільки у своєму гардеробі, але й у багажі, переконана Ізабелла. Вона багато подорожує і завжди бере з собою тільки поєднувальні між собою речі. Їх актриса доповнює улюбленою червоною помадою. «Шик Парижа назавжди в моєму серці», – сміється вона своїм неповторним сміхом і мружиться як задоволена кішка на сонці.

Самоповага

«Моя свекруха говорила мені, що деякі розділи життя відкриті, а деякі закриті, – розповідає Росселіні. – Я дуже пишаюся тим, що відкривала для себе закриті глави – модельна кар’єра, акторська кар’єра, повернення в школу для вивчення тварин і кіно.

Тепер ще й написання монологів для сцени. Я відкриваю розділ за розділом, отримуючи від кожного захоплюючий досвід. І якщо раніше я віддавала перевагу зовнішній красі, то сьогодні для мене першочергові індивідуальність і складність людської натури.

Ізабелла Росселіні

Стиль одягу

Нещодавно Росселіні була палкою прихильницею брючних костюмів і чоловічого стилю, але останнім часом вона все частіше з’являється в сукнях. «Мені подобаються мінімалістичні речі, які я доповнюю аксесуарами ручної роботи. Я захоплююся дизайнерами, які зберігають своє бачення в жорстких умовах сучасного модного світу. Я захоплююся їхньою мужністю і вибираю їх».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *