Їжте вершкове масло на здоров’я!

Їжте вершкове масло
Їжте вершкове масло на здоров’я!

Вершкове масло у розумних межах (до 10 г) кілька разів на тиждень буде дуже корисне для нашого організму. Воно містить жир, без якого не може відбуватися оновлення клітин мозку!

Переохолодження

Вранці бутерброд із невеликим шматочком вершкового масла допоможе вберегти вас від переохолодження взимку. Люди, які живуть у північних регіонах, знають цей секрет.

До того ж, якщо ви візьмете цільнозерновий хліб і всього 10 г вершкового масла, отримаєте всього 150 ккал і заряд енергії!

Без депресії

Масло допомагає боротися з поганим настроєм. Сірі будні, погана погода, немає настрою? З’їжте масло! Справа у тому, що вершкове масло сприяє виробленню серотоніну – і ніякої депресії у холодну пору року.

Вітаміни

Цей продукт багатий на вітаміни і мікроелементи, які необхідні для нормального функціонування організму. У вершковому маслі міститься вітамін А, який допомагає зберегти зір, поліпшити стан шкіри, волосся та підтримувати захисні сили організму взимку.

Вітамін D міститься у вершковому маслі! А вітамін Е допоможе зберегти молодість і еластичність шкіри!

Вгамувати голод

Проведіть експеримент: з’їжте бутерброд із вершковим маслом в якості перекусу і подивіться, через скільки годин голод знову прокинеться? Справа у тому, що вершкове масло дуже поживне і здатне швидко наситити нас.

Проблеми із зайвою вагою і здоров’ям можуть бути у тому випадку, якщо ви вживаєте вершкове масло без міри!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *