Julik: «Шанувальники стимулюють рухатися вперед!»

Julik, Назарій Гук
Julik: «Шанувальники стимулюють рухатися вперед!»

«ЗАДАВАКА» №11-2019

Його справжнє ім’я Назарій Гук. Але прихильники звикли до іншого його імені – Юлік (Julik). Ще рік тому цей музикант був клавішником гурту DZIDZIO, але тепер уже знаний як крутий ді-джей.

– Звідки ти? Як тебе зустрічають у рідному місті?
– Народився я у Львові, певний час жив в Італії та Києві. Та все ж моє серце належить тільки Львову, адже тут неймовірна атмосфера! Приємно, що часто на вулицях впізнають, фотографуються і навіть в улюбленій кав’ярні роблять знижку

– Ти підписуєшся у профілі в «Інстаграм» «екс-Дзідзьо». Коли вже не буде потреби так писати?
– «Екс-Дзідзьо» – це вже історія, якої не забути, та й не потрібно! Я гордий, що працював у цьому колективі. Зараз я сольний виконавець: ді-джей, саунд-продюсер, актор та співак! За певний проміжок часу приставка сама собою мине.

Назарій Гук

– Ти пішов від Дзідзьо, бо хотів більше часу проводити з родиною. Вдається?
– Планував проводити з родиною більше часу, ніж раніше, коли грав у гурті Дзідзьо. Але, зізнаюсь, практично нічого не змінилося. Роботи дуже багато: написання пісень, інтерв’ю, робота на студії!

– Які найбільш навіжені вчинки робив у Дзідзьо? Не соромно за них? Зараз не нудно?
– У гурті Дзідзьо я поборов усі свої комплекси! Навчився почуватися вільно. Навіжених вчинків було чимало! Можете подивитися кліпи – переконаєтеся. (Сміється.)

– Ти кайфував від текстів, що ви співали у Дзідзьо? Не хотілося чогось серйознішого? Чи просто хотілося дуріти?
– Якби не кайфував, то не працював би з ним 6 років! Кожен текст Дзідзьо є особливим, із певною історією. Я б не назвав це просто дуркуванням: гурт Дзідзьо дарував і дарує людям те, чого їм так бракує, – жарти, кумедні історії.

– Чому ти вирішив заспівати? Довго йшов до цього?
– Раніше вважав, що співом повинні займатися лише професійні вокалісти. Та все змінилося після поїздки на Закарпаття! По дорозі в голову прийшли рядки моєї першої пісні «Та, яку люблю». Так усе й розпочалось! Музичну освіту маю, у караоке співав чимало, думаю: спробую, а там побачу. Результат перевищив мої очікування – пісня дуже сподобалась моїм прихильникам.

– Хвилювався перед виходом пісні?
– Звичайно. Найбільше переживав, чи сподобається мій спів людям: до того вони могли його чути тільки на бек-вокалі Дзідзьо. Хвилювання минуло, коли у день прем’єри знайомий скинув мінус мого треку, це здивувало і приємно вразило!

– Частина аудиторії Дзідзьо слухає нині й тебе?
– Після виходу із гурту чимало шанувальників і досі стежать за мною, за що я їм щиро вдячний! А з кожною новою піснею з’являються нові прихильники. Це мене радує.

Назарій Гук

– Яка найприємніша зміна відбулася з початком сольної кар’єри?
– У мене нарешті з’явилося більше часу для створення музики, щоб робити аранжування, ремікси. Словом, я почав працювати сам на себе!

– Чи багато в Україні відомих ді-джеїв?
– В Україні ді-джеїнг лише на стадії розвитку, а якщо порівнювати із закордонними ді-джеями (Мартін Гаррікс, Девід Гетта), то його взагалі немає! Нині клубна музика в Україні набуває популярності.

– Ти часто відвідуєш клуби не як виконавець?
– У ролі відвідувача вже й не пригадаю, коли востаннє був. Зазвичай клуби відвідую з сетами або ж із концертами. Та й часу на це немає! Робота-дім-інтерв’ю-спортивний зал – цей ланцюжок безкінечний.

– Коли в тебе з’явився потяг до ді-джеїнгу?
– Рішення прийшло за півроку до виходу із колективу Дзідзьо. Захотілось для себе відкрити щось незвідане.

– Пісня, на яку ти робиш ремікс, має тобі обов’язково подобатись?
– Якщо душа до пісні не лежить, не буду робити насильно! Важливо робити лише те, що подобається. Будь-який ремікс є по-своєму особливий, я це називаю «нове дихання пісні».

Назарій Гук

– Ти працюєш не тільки з українською музикою?
– Перевагу віддаю, звісно ж, україномовному контенту! Також маю декілька реміксів на пісні зарубіжних артистів! Для мене не існує кордонів у музиці – якщо композиція подобається, докладатиму всіх зусиль, аби вона зазвучала в моїй інтерпретації.

– Яка українська музика тобі подобається?
– Виокремлювати когось не буду, єдине скажу, що мене дуже тішить крутий та стабільний розвиток! Приємно, що пісні українських артистів лунають на закордонних радіо, обіймають перші місця у радіочартах! Є до чого прагнути, звісно, але ми на правильному шляху!

– Які відгуки про твою творчість тебе дивували чи запам’яталися? Що ти мрієш почути?
– Приємно, коли до тебе підходять і кажуть: «А нам дуже подобається твоя пісня, я ці рядки використаю обов’язково, коли освідчуватимусь у коханні. І таких відгуків є чимало, усіх і не пригадаю. Всі вони стимулюють рухатися вперед!

Вероніка Масенко

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *