Картопляний крохмаль для розсади

Кожен хоче, щоб його розсада була потужною. Для допомоги у вирощуванні розсади будь-яких культур і рослин можна вдаватися до різних засобів (магазинних або натуральних). А чи знаєте ви, що будь-якій розсаді дуже корисно давати звичайний картопляний крохмаль. А якщо хтось ще й сам його робить удома, то тоді рослини отримають ще більше користі. Це сильне джерело енергії.

Картопляний крохмаль для розсади

Крохмаль накопичується в розсаді, а коли буде потрібно, коли рослині не буде вистачати енергії, він просто перетвориться в глюкозу, що зарядить рослини енергією на довгий термін.

Також у складі цього натурального продукту є ще й потрібні розсаді елементи – це K і P. Якщо рослини ростуть у невеликих стаканчиках, то на кожен такий стаканчик потрібно внести по 1 ч. л. крохмалю без гірки й акуратно закрити його паличкою чи зубочисткою в ґрунт. При поливі всі корисні речовини підуть углиб, де пізніше вони вберуться рослинами. Якщо ж розсада росте в одній загальній ємності, то тоді можна тонким шаром у ній розсипати крохмаль і теж злегка його закрити.

Про цю підгодівлю знає мало людей. Але ті, хто хоч раз її спробував, потім часто до неї вдаються. Рослини будуть бадьорими і яскраво зеленими. Коріння буде добре розвиватися. А де хороші корені, там і хороша надземна частина.

Тамара Волочай, Житомирська обл.

«Уют» №7-10.02.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *