Каштанів цвіт лікує суглоби

Запалення суглобів, особливо, коли вони спричиняють сильний біль, лікують спиртовою настоянкою на основі цвіту каштана.

Каштанів цвіт лікує суглоби

Половину дволітрової банки заповнити цвітом каштанів (брати тільки квіточки), утрамбувати та залити по вінця 56 % спиртом. Посуд щільно закрити. Настоювати в темному теплому місці 14 днів. Процідити.

Настоянку використовувати для натирань хворих суглобів. Перед цим змастити шкіру соняшниковою або оливковою олією. Після натирання закутати шерстяною тканиною. Процедуру краще приймати на ніч.

Застереження: борони Боже пити каштанову настоянку!

Олена М.

Чим заспокоїти біль у суглобах

Разом із теплом на галявинах з’являються кульбаби. Я збираю квітки кульбаб для приготування настоянки, яку використовую при болях у суглобах. Поділюся з вами своїм рецептом.

Зберіть квіти кульбаб, промийте їх і залийте горілкою у пропорції 1 : 1. Дайте настоятися у темному місці 12 днів, періодично помішуючи вміст. Після закінчення зазначеного часу процідіть настоянку. При болях розітріть нею суглоб. Обгорніть хворе місце простою тканиною й утепліть. Такі компреси краще робити на ніч, до полегшення стану.

Світлана Г.

Як і навіщо чистити судини?

Із віком на стінках судин з’являються відкладення холестерину (бляшки), через що виникає атеросклероз. Він проявляється такими симптомами, як запаморочення, задишка, біль у серці й у ногах. Він також веде до погіршення зору та пам’яті. Щоб судини були чистими і кров вільно «ходила», їх треба чистити.

Я для цього готую часникову олію. Треба очистити і подрібнити голівку часнику. Потім покласти часник у банку і залити 1 скл. соняшникової нерафінованої олії. Настояти добу, потім влити сік одного лимона і ретельно розмішати.

Суміш необхідно витримати сім днів у прохолодному місці, періодично струшуючи вміст. Приймати три місяці – по 1 ч. л. 3 рази на день за 30 хв. до їди. Потім зробити перерву (один місяць) і повторити.

Єлизавета П.

«Погляд часу» №19-11.05.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *