Хурма замість цукерок

Хурма – один із найбільш смачних і доступних екзотичних фруктів. Вона сповнена клітковини і корисних вітамінів. Фрукт допомагає покращувати здоров’я очей, зменшувати ознаки старіння, запобігати раку, поліпшувати травлення, підвищувати імунітет, знижувати рівень холестерину, розганяти метаболізм, зміцнювати кістки, підвищувати когнітивні функції і багато іншого. Загалом, суцільна користь від хурми.

Хурма замість цукерок
Сприяє швидкому зниженню ваги

Дієтологи відзначають, що хурма – вельми ефективний продукт, що сприяє швидкому зниженню ваги. Незважаючи на те, що хурма – досить солодкий фрукт, вона має низьку калорійність.

Покращує роботу шлунково-кишкового тракту

Лікарі наполегливо рекомендують вживати цей продукт при розладах травлення і різноманітних заxворюваннях шлyнку. За допомогою відвару з хурми можна вилікувати навіть хронічну діарею!

Для приготування напою потрібно залити 6 стиглих фруктів трьома склянками окропу. Потім дайте відвару настоятися протягом 20 хв. На кінцевому етапі слід процідити лікувальний засіб. Уживати по 500 г настою кожні 4 год.

Зміцнює серцево-судинну систему

Хурма містить велику кількість калію, а також глюкози і фруктози. Це дуже позитивно впливає на роботу сеpцево-судинної системи. Лікарі рекомендують вживати хурму людям, які стpaждають від гіпертонії.

Позитивно впливає на нервову систему

Хурма має тонізуючу властивість. Дуже корисно вживати цей продукт тим, хто стpaждає від розладів сну.

Підвищує імунітет

Фрукт допомагає підвищити імунітет через високу концентрацію вітаміну С. В одній хурмі близько 80 % від щоденної потреби людини в аскорбіновій кислоті (вітамін С).

Запобігає передчасному старінню

Хурма багата вітамінами А, бета-каротином, лютеїном, лікопеном і криптоксантином. Ці речовини діють як антиоксиданти в організмі, зменшуючи окислювальний процес і запобігаючи ознакам передчасного старіння. Тому, якщо хочете захистити себе від появи зморщок, вікових плям, втрати шкірою еластичності і тонусу, слабкості м’язів і ряду інших станів, їжте хурму.

Контроль кров’яного тиску

Калій – ще один мінерал, який у великій кількості присутній в яскравому плоді. Калій може діяти як судинорозширювальний засіб і знижувати кров’яний тиск. Вживаючи хурму, ти збільшуєш приплив крові до різних частин тіла. Низький кров’яний тиск також знижує навантаження на серцево-судинну систему і запобігає появі серцевих захворювань.

Будьте обережні: як і іншими корисними продуктами, хурмою не варто захоплюватися. Не варто їсти більше 2 штук на день.

Крім того, хурма може значно знизити артеріальний тиск, тому гіпотонікам не варто вживати цей продукт.

«Погляд часу» №1-1.01.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *