Хустка, шаль і палантин: як вибрати і з чим поєднувати?

Як за допомогою звичайної хустки або шалі зробити будь-який наряд яскравим і незабутнім.

Хустка, шаль і палантин
Допоможе приховати недоліки

Одні з найбільш універсальних аксесуарів у будь-якому гардеробі – це хустка, шаль і палантин. Правильно підібрана накидка допомагає оживити колір обличчя, приховати в’ялість шиї та підборіддя і навіть візуально поліпшити фігуру. Однак підбираючи собі палантин або хустку, звертайте увагу на їхній колір.

Якщо у вашому гардеробі багато строгих або однотонних речей, віддайте перевагу яскравому кольору. Якщо всі речі, навпаки, кольорові, тоді слід обирати стриманіші й пастельні тони.

До речі, вироби з об’ємним орнаментом підходять людям із грубими рисами обличчя, а ось власниць дрібних рис прикрасять хустки з невеликими візерунками.

Що обрати – шаль чи палантин?
Палантин

Зазвичай шаллю називають велику плетену або ткану хустку трикутної та квадратної форми. Палантин – виріб довгастої прямокутної форми. Обидві речі часто прикрашають хутром, рюшами, бахромою, мереживом і візерунками. Завжди оригінально виглядає накинутий аксесуар на одне плече. Тонкою шаллю або палантином можна оповити шию і зав’язати збоку на невеликий вузлик. Також їх можна надягати на верх пальто, як головний убір або як шарф.

Із чим поєднувати шарф?

Шарф – це довгий і вузький аксесуар для шиї. Може бути як плетений, так і текстильний. У холодний сезон його можна підібрати в тон шапочці чи одягу, навіть у тон взуття або обробці на пальто. Шарф – це також чоловічий аксесуар. Чоловікам слід носити його в однотонних і неяскравих відтінках – бежевого, білого, сірого, землистого та інших нейтральних тонів. Навесні тонкий шарф чудово поєднуватиметься з піджаком, шкіряною курткою або вітровкою.

Як носити шовкову хустку?
Хустка на шиї

У цьому сезоні косинка, особливо з шовку або атласу, – справжній тренд. Її можна надіти на голову як обруч або пов’язку, зав’язати хвіст або вплести в косу, а також повісити її на дамській сумочці, і, звичайно ж, на шиї.

«Погляд часу» №15-08.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *