Кількість сексуальних партнерів впливає на сімейні відносини

 Кількість сексуальних партнерів впливає на сімейні відносини
Кількість сексуальних партнерів впливає на сімейні відносини

«УЮТ» № 9-2019

Найщасливіші в шлюбі ті чоловіки й жінки, у яких не було попередніх партнерів (або їх було небагато). Про це йдеться в результатах дослідження соціолога з Університету Юти (США) Ніколаса Волфінгера, який досліджує відносини і шлюб.

Найщасливішими в сімейному житті виявилися чоловіки, у яких була тільки одна дівчина до шлюбу, і жінки, у яких не було відносин або був один партнер.

Крім того, цнотливі люди рідше розривають стосунки. Волфінгер проаналізував статистику і прийшов до висновку, що жінки, у яких до шлюбу були тільки одні відносини (або їх не було зовсім), розлучаються рідше інших, у той час як ті, у кого було більше десяти сексуальних партнерів, набагато частіше подають на розлучення .

Намагаючись пояснити статистику, Волфінгер заперечує зв’язок між релігійністю й міцною сім’єю. На його думку, люди, які уникають сексу до шлюбу, просто серйозніше ставляться до відносин, тому й насолоджуються ними більше. Ще одним поясненням може бути те, що цнотливим ні з ким порівнювати.

«У вас могло бути багато сексуальних партнерів не тому, що ви гарні в сексі, а тому, що погано справляєтеся з відносинами», – підкреслив соціолог із Мерілендського університету Філіп Коен.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *