Кисломолочні ліки

Кисломолочні ліки
Кисломолочні ліки
Корисний раціон

Кефір – це найпопулярніший і корисний напій. Така популярність обумовлена тим, що він, завдяки своєму складу, не тільки цілюще діє на організм, але й допомагає впоратися з різними захворюваннями.

Забезпечує організм поживними речовинами

Кефір містить велику кількість вітамінів А, С, D, В, мінеральних солей, білків, жирів, лактози і кефірних грибків, що утворюють молочну кислоту, які нормалізують роботу багатьох органів. Ці властивості дозволяють поставити його на перше місце серед напоїв, що підвищують життєвий тонус, випереджаючи навіть свіжовичавлені соки.

Зміцнює імунітет

Завдяки своєму багатому складу кефір сприяє виробленню імунних клітин, що робить організм стійким до різних захворювань, особливо сезонних інфекцій.

Легко засвоюється організмом

Молочна кислота, що міститься в натуральному кефірі, сприяє розщепленню білка (казеїну). Ось чому він засвоюється у 4-5 разів швидше, ніж молоко.

Зміцнює кістки і нігті

Завдяки високому вмісту кальцію, кефір сприяє зміцненню кісток і нігтьової пластини. При годуванні груддю велика частина кальцію йде у грудне молоко, тому цей напій необхідний жінкам, які годують. Крім того, він стимулює вироблення грудного молока. Ще кефір є засобом профілактики остеопорозу в літніх людей.

Сприяє схудненню

Чимало людей випробували на собі кефірні розвантажувальні дні, і багато хто зазначає хороший результат. Подібна дієта досить збалансована і дозволяє знизити рівень холестерину в крові. Адже разом із кисломолочним продуктом людина, що худне, отримує білки, вітаміни і мікроелементи. І це при мінімумі калорій.

Утамовує голод і спрагу

Кефір здатний утамувати не тільки голод, а й спрагу. Ви зможете таким чином убити, що називається, двох зайців.

Покращує травлення

Кефір допомагає врегулювати роботу кишківника. Міцний (триденний) кефір надає закріплюючу дію на шлунково-кишковий тракт, а слабкий (одноденний) або середній (дводенний) – попускає.

До того ж цей чарівний напій блокує гнильні процеси і нормалізує мікрофлору кишківника. Крім того, вечірній прийом кефіру дозволить не тільки втамувати голод, який часто охоплює нас перед сном, але й допомогти організму впоратися з тією їжею, яку ви з’їли під час вечері.

Допомагає прокинутися

Ранковий прийом кефіру надає тонізуючий ефект. Він допомагає струсити залишки сну, прокинутися для нової діяльності і пробудити здоровий апетит.

Заспокоює нервову систему

Достовірно встановлено: усі продукти, які містять молоко, мають загальнозаспокійливу дію, знімають напругу і розслаблюють, як нервову, так і м’язову систему.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *