Китайці почали будувати «Титанік»

Китайці почали будувати Титанік
Китайці почали будувати «Титанік»

«Погляд часу» №15-2019

У Китайській провінції Сичуань у розпалі спорудження нового «Титаніка».

Щоправда, мова йде не про справжній корабель, а лише про копію загиблого у 1912 році океанського лайнера. Інвестори стверджують, що об’єкт у найдрібніших деталях повторює свій сумнозвісний оригінал, за винятком одного нюансу. Ніяких айсбергів.

Уперше про проект стало відомо ще у 2016 році, у 2017-му його реалізація була тимчасово припинена, але зараз знову увійшла в активну стадію. На свіжих фотографіях видно, що репліка корабля поступово приймає знайомі по фотографіях і фільму Джеймса Кемерона форми.

Китайський «Титанік» стане якірним об’єктом нового тематичного розважального парку, що створюється у Сичуані. Він буде не тільки повторювати його зовнішній вигляд, а й копіювати інтер’єри і навіть меню. Загальна вартість проекту оцінюється у 160 млн дол. Спочатку планувалося, що його частиною стане і високотехнологічна симуляція зіткнення лайнера з айсбергом, проте згодом від цього елемента програми відмовилися. Закінчення всіх робіт планується вже у цьому році.

Нагадаємо, що оригінальний «Титанік» затонув у ніч із 14 на 15 квітня 1912 року. Жертвами катастрофи стали майже 1500 осіб.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.