Клавікут пасує всім

Останнім часом жінки почали цінувати у стрижках практичність, простоту й лаконічність – саме такою є жіноча стрижка до плечей клавікут.

Стрижка клавікут

У кожної жінки бувають у житті періоди невизначеності – коли точно не знаєш, чого хочеш, куди йдеш і що для тебе важливо. Трапляються такі перехідні періоди, коли хочеш відростити волосся, але і виглядати при цьому привабливо. І жіноча стрижка до ключиць клавікут (Clavi Cut), в останні кілька сезонів була для багатьох справжнім рятувальним кругом у подібних випадках. А в сезоні осінь-зима 2021-2022 клавікут має шалений попит і популярність. Можливо, не останню роль у цьому зіграла пандемія, яка змусила по-іншому подивитися на все, що відбувається навколо, у тому числі й на себе.

Назва стрижки клавікут з’явилася не випадково – так англійською називаються ключиці. І вже у назві закладена ідеальна довжина стрижки – до лінії ключиць. На відміну від боба, волосся у стрижці клавікут стрижуть трохи довше спереду, ніж ззаду.

Така стрижка ідеальна для всіх: пасує як для густого, так і для тонкого волосся. Водночас бажано врахувати такий момент: якщо волосся тонке, то стригти його потрібно на одну довжину. Якщо від природи у вас волосся густе, то його сміливо можна прорідити, щоб шевелюра не здавалася занадто важкою.

А що стосується довжини, то абсолютно не важливо обличчя якої форми подарувала вам природа – це той рідкісний випадок, коли пасма м’яко пестять обличчя, завдяки чому незграбні форми здаються м’якими, а круглі – подовженими. Універсальна стрижка пасує всім без винятку.

Для клавікут немає якогось певного варіанта укладання – навпаки, вдала довжина дарує багато можливостей для експериментів. Таким чином, ви можете створити будь-який настрій.

Усі ті, хто віддає перевагу строгому образу, можуть усього лише акуратно витягнути волосся по всій довжині й отримають бажаний ефект.

Із глибоким проділом збоку зачіска має менш консервативний вигляд, і навпаки – центральний проділ робить її драматичнішою.

Для м’якого, грайливого образу потрібно укласти волосся легкими хвилями. Додайте чубчик або проділ по центру – і вийде зачіска невимовної краси.

Майже кожна зачіска виглядає добре, коли волосся розпущене, і стрижка Clavi Cut не виняток. На особливу увагу останнім часом заслуговує легка недбалість та кошлатість. Тому для повсякденного образу додайте спеціальний гель, який додає волоссю текстуру, й укладіть волосся руками – стиль гранж у тренді, і з таким укладанням будете на висоті!

«Уют» №41-07.10.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *