«Код здоров’я»

Код здоров'я
«Код здоров’я»

«Погляд часу» №11-2019

Як впливає дата народження на наше самопочуття?
Сучасні нумерологи розробили принцип розрахунку числа народження, так званого коду здоров’я. У чому він полягає і як ним користуватися?

Для розрахунку «коду здоров’я» потрібно брати тільки день свого народження. Якщо ж це число двозначне, то цифри підсумовуються. Наприклад, ви народилися 14 числа – ваш «код здоров’я» дорівнює 5 (1 + 4 = 5).

Число 1. Воно відноситься до людей, що народилися 1, 10, 19 і 28 числа. Для них характерна схильність до хвороб серця і порушення кровообігу. Також представники цього числа здоров’я часто страждають гіпертонією і скаржаться на проблеми з очима.
Їм рекомендується обов’язково ввести до свого щоденного раціону продукти бджільництва. Особливо корисний мед. Для лікування найкращим чином підійдуть ромашка, шафран, часник, гвоздика, лаванда, лавровий лист і цитрусові.

Число 2. Це число розповість про здоров’я і хвороби людей, що народилися 2, 11, 20 і 29 числа. Як правило, у них спостерігається схильність до захворювань органів шлунково-кишкового тракту. У лікуванні їм допоможуть капуста, насіння льону і цикорій.

Число 3. Воно характеризує людей, що народилися 3, 12, 21 або 30 числа. Найчастіше вони страждають розладами нервової системи. В основному це захворювання, пов’язані з перевтомою і конфліктними ситуаціями. Ці люди схильні більше думати про інших, ніж про себе, вічно звалюють на себе чужі проблеми і постійно відкладають відпочинок.
Позбутися від хвороб людям із числом 3 допоможуть чорниця, цикорій, шавлія, груші, ревінь і виноград.

Число 4. Це «код здоров’я» людей, які народилися 4, 13, 22, 31 числа. Вони найбільш схильні до меланхолії й анемії. Також часто скаржаться на мігрені і болі у спині та попереку. Найбільшу користь організму приносять шпинат і шавлія.

Число 5. Характеризує людей, які народилися 5, 14 і 23 числа. У них дуже слабка нервова система, що вимагає постійної уваги. Також вони схильні до духовних та інтелектуальних перевантажень. Найкращим засобом відновлення здоров’я для них вважається хороший сон. Дуже корисно представникам числа 5 вживати в їжу пастернак, моркву, овес, петрушку, кмин і чебрець.

Число 6. Воно відноситься до людей, що народилися 6, 15 і 24 числа. У них спостерігається схильність до хвороб горла, носа і верхніх частин легень. Жінки, що народилися під цим числом, страждають від проблем із грудьми і різного роду гінекологічних патологій.
Боби, квасоля, пастернак, шпинат, м’ята, інжир і волоські горіхи допоможуть швидко і надовго відновити здоров’я.

Число 7. Багато розповість про людей, які народилися 7, 16 і 25 числа. Вони відрізняються ніжною і тонкою шкірою, тому їх часто турбують пітливість і різного роду шкірні роздратування. Найбільшу користь для здоров’я приносять салат-латук, капуста, огірки, лляне насіння, щавель, яблука і виноград.

Число 8. Характеризує людей, які народилися 8, 17 і 26 числа. Всі вони схильні до захворювань жовчного міхура, печінки і кишківника. Часто страждають головними болями. Найбільш корисні для них шпинат, подорожник, шавлія, банан і селера. Також людям числа 8 рекомендується відмовитися від їжі тваринного походження.

Число 9. Належить людям, які народилися 9, 18 і 27 числа. Представники цього числа найбільш схильні до лихоманки, скарлатини і вітрянки. Їм необхідно уникати важкої їжі і алкогольних напоїв. Для підтримки здоров’я та імунітету корисно вживати цибулю, часник, хрін, ревінь, імбир, рапс і перець.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *