Коли і як правильно пити воду

Коли і як правильно пити воду

Звичка пити воду в достатній кількості – запорука гарного самопочуття. Всім відомо, що для нормальної роботи організму необхідна вода, оскільки вона забезпечує і регулює багато життєвих процесів в організмі. Як запобігти зневодненню організму, коли і як правильно пити воду?

Ми всі знаємо, що вода – найважливіша складова нашого здоров’я. Кожному з нас протягом дня необхідно випивати у середньому 8-10 скл. води. Але виявляється, нашому організму зовсім не байдуже, коли ми п’ємо воду.

Далі розповімо про те, коли найкраще пити воду, щоб організм отримував від цього максимальну користь.

8:00. Правило «пити воду вранці натщесерце» допоможе вам швидко досягти оптимального рівня рідини в організмі. Це також хороший спосіб розбудити організм і підготувати до його ранкового прийому їжі. Пам’ятайте, що вранці необхідно не тільки їсти, але і пити.

11-00. У цей час не забувайте пити воду. Таким чином ви приборкаєте свій апетит перед обідом.

13:00. Деякі люди вважають, що пити воду під час їжі шкідливо для травлення. Насправді все навпаки. Склянка звичайної води поліпшить перетравлення їжі.

16:00. Між обідом і вечерею досить тривала тимчасова перерва. Тому цілком нормально, якщо у вас виникне бажання випити води. Вода – відмінний варіант заповнити нестачу рідини в організмі. Навчіться прислухатися до свого організму і не забувайте пити воду. Краще до того, як відчуєте спрагу.

20-00. Перед вечерею можна випити склянку простої негазованої води. Дуже добре додати у неї шматочок лимона.

Наш організм дуже чутливий до балансу води! Тим більше що у процесі своєї життєдіяльності він втрачає значну її кількість. Тому не забувайте пити воду і робіть це вчасно!

« Погляд» № 26 -2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *