Коли парфуми не підходять

Коли парфуми не підходять
Коли парфуми не підходять

«ЗАДАВАКА» №11-2019

Не секрет, що підібрати парфуми не так легко, як здається. Навіть якщо вони сподобалися вам у магазині, це не означає, що аромат виявиться «вашим». Парфум, що не підходить, псує настрій, може зумовити головний біль або алергічну реакцію. Як зрозуміти, що парфуми вам не підходять?

Алергічна реакція. Перш ніж купувати нові парфуми, їх потрібно протестувати. Прийдіть у магазин і нанесіть аромат собі на зап’ясток. Перша ознака того, що аромат вам не підходить – алергічна реакція. Її спричиняють складники аромату, які не подобаються вашому організмові. Річ у тому, що ми не можемо знати свою реакцію на ті чи інші речовини, тому визначити, що саме є причиною алергії, просто прочитавши склад, важко.

Відчуваєте запах на собі. Фахівці кажуть, якщо ви нанесли парфум, і згодом не відчуваєте його аромат, він ідеально вам підходить. Якщо ж ви цілий день чуєте його нотки, виходить, якийсь компонент посилено дратує ваші рецептори і від нього краще відмовитися.

Дратівливість. Якщо аромат вам цілком приємний на початку дня, але ввечері видається надто нав’язливим і таким, що дратує, – парфуми вам не підходять. Запахи мають дуже великий вплив на людину. Ідеальна композиція наче зливається з вашим природним запахом і не може викликати негативних емоцій.

Не за сезоном. Причиною того, що вам некомфортно у вибраному ароматі, може бути його невідповідність порі року. Взимку парфуми з яскраво вираженими свіжими, морськими та цитрусовими нотками можуть дратувати, краще вибрати «теплі» акорди – східні, пудрові, деревні. І навпаки, влітку такі аромати здаються надто насиченими, «задушливими».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *