Коли українцям будуть надані безкоштовні аналізи та УЗД?

Коли українцям будуть надані безкоштовні аналізи та УЗД
Коли українцям будуть надані безкоштовні аналізи та УЗД?

«Погляд часу» №21-2019

Раніше анонсувалося, що з 1 липня в Україні буде запущена програма «Безкоштовна діагностика». Згідно з цією програмою, українцям, які підписали декларацію з лікарем, буде надано пакет безкоштовних аналізів. Але, за словами голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Олега Петренка, через технічні проблем програма може не заробити.

НСЗУ і уряд приймають рішення про відстрочку. Але скільки на це знадобиться часу – не уточнюється.

– Зараз я можу абсолютно чесно сказати, що у мене немає впевненості, що ми стартуємо 1 липня. Все тому, що є багато технічних аспектів. Ми запустили декларації, потім запустили електронний рецепт, а тут треба запустити електронний напрям. Оцінюючи готовність закладів різного рівня, особливо вторинного за роботу з електронними інструментами показало нам, що технологічно встигнути зробити це до 1 липня буде практично неможливо», – зазначив Олег Петренко.

Нагадаємо, що з 1 липня 2019 року було заплановане введення 54 безкоштовних аналізів і досліджень за направленням лікаря. Серед них 20 аналізів, 6 видів УЗД, 4 види біопсії, мамографія, операції одного дня та інше.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *