Колір манікюру розкриє характер жінки

Колір манікюру розкриє характер жінки

Подивившись на нігті жінки, можна дізнатися про її характер, вважають психологи. Манікюр, виявляється, зрадницьким. Він буває розкриє всю жіночу непізнану натуру як на долоні. А розповісти може багато чого. Тільки потрібно стерти з підкірки стереотипи і подивитися на все інакше.

Лаки натуральних відтінків вибирають дівчата, які не впевнені в собі, обожнюють комфорт і домашній затишок. Вони спокійні й уважні, як у побуті, так і при побудові своєї кар’єри. Рожевий манікюр відрізняє романтичних і мрійливих осіб.

Французькому манікюру надають перевагу упевнені в собі жінки з консервативними поглядами на життя. Червоний колір подобається емоційним і пристрасним жінкам, їх відрізняє гордість і впертість. Такі дами високо цінують дружбу і любов, і стають хорошими керівниками. А ще – це колір жіночності, колір любові. Його носять жінки, розкриті почуттям і ті, яким не вистачає емоцій.

Манікюр у синіх тонах притаманний творчим натурам, вони волелюбні й у всьому прагнуть до гармонії. Дівчата з ліловим лаком люблять порушувати правила, але легко чарують своєю харизмою.

Рожевий манікюр носять особи продумані, зважені, практичні. І – зі сталевим характером. За видимої м’якістю – цілеспрямованість, наполегливість. Це жінки-кішки: пухнасті зовні, але якщо кігтики випустять …
Ніколи не сперечайтеся з носіями рожевого манікюру, та ще з короткими нігтиками: вони вміють за себе постояти. І не здумайте їх обманювати – як всі кішки, вони проникливі.

Темні відтінки, які близькі до чорного, залучають пристрасних дівчат, які знають собі ціну. Іноді вони можуть виглядати зарозумілими, але такі жінки завжди впевнено рухаються наміченим шляхом.

«УЮТ» №16-16.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *