Колір волосся змінює свідомість

колір волосся

Бажання раптово і кардинально перефарбуватися вказує на зміни в житті: щось змінилося всередині й вимагає зовнішнього відображення.
Але перш ніж змінити колір свого волосся, варто серйозно задуматися, адже ваше життя і взаємини з оточуючими можуть зазнати суттєвих змін.

Білий колір. Психологи впевнені, що якщо жінка вирішила стати блондинкою, то вона втомилася від прийняття важливих рішень. Їй хочеться відчути себе слабкою, спертися на чоловіче плече. Існує думка, що блондинки дурні й недалекі, але це далеко не так! Світловолосі дами мають математичний склад розуму й неабияку інтуїцію. А під маскою безтурботності й легкості ховається недовіра до людей і стриманість. Крім того, світле волосся символізує стійкість, і це необхідно врахувати тим дівчатам, які вирішили стати блондинками.

Чорний колір. Тим, хто мріяв стати брюнетками, часто не вистачає контролю над власним життям. Вони прагнуть бути господинями свого життя. Однак майже завжди під яскравим кольором прихована туга й незадоволення. Саме брюнетки частіше за інших звертаються до психологів. До брюнеток відносяться як до фатальних, загадкових жінок. Але розбивають вони чоловічі серця не від жорстокості, а від невпевненості в собі. У чорний можуть сміливо фарбуватися ті, хто жадає привнести у повсякденне життя трохи діловитості й самостійності.

Каштановий колір. Життя власниць каштанового волосся наповнене гармонією і врівноваженістю. Вони досить таємничі, але фатальними їх назвати важко. Цей колір підійде тим, хто скучив за домашнім теплом і затишком. На особистому фронті власниць каштанового кольору волосся теж може очікувати успіх – із шатенок виходять прекрасні дружини й господині.

Русий колір. Напевно, найпоширеніший. Бажання пофарбувати волосся в русявий говорить про тягу до природності. Русяві люди спокійні й практичні. Їм слід уникати рутини й нудьги, тоді їхнє життя буде більш гармонійним. Дами з русявим волоссям – хороші психологи, вони вміють слухати, тому до них часто звертаються за порадою. Власниці русявого волосся зазвичай щасливі в шлюбі.

Рудий колір. Надає незалежності. Руді дуже люблять зміни, динаміку, пригоди. Тим, хто мріє про вогняну шевелюру, можливо, не вистачає чогось особливого. Однак треба пам’ятати, що цей відтінок може штовхати на не зовсім адекватні вчинки. Нестриманість, імпульсивність, бажання перевернути все з ніг на голову – доля рудих. Хто готовий до цього – може сміливо перефарбовуватися.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.