Коли і як потрібно змінити SIM-картку

SIM-картки на смартфонах потрібно періодично змінювати. Не всі абоненти знають про це, але мобільні оператори в Україні вирішили нагадати, як часто потрібно замінювати «сімки», і кому це потрібно робити.

Як потрібно змінити SIM-картку

Процедура заміни SIM-карти досить проста та абсолютно безкоштовна в усіх мобільних операторів. Для цього потрібно звернутися до одного з магазинів «Київстар», Vodafone або lifecell.

Як будь-який інший елемент пристрою, SIM-карта має певний ресурс і через якийсь проміжок часу стає непридатною. Коли це станеться, ніхто достеменно не знає. Але, як правило, це відбувається в невідповідний момент, і власник телефону залишається без зв’язку. Тому експерти радять змінювати SIM-картку раз на 5 років.

При заміні SIM-картки телефонний номер переноситься на нову картку. Якщо ваш номер прив’язаний до фінансового рахунку, іноді можуть виникнути проблеми. У такому разі необхідно звернутися до банку.

Є певні ознаки, за якими можна визначити необхідність екстреної заміни старої SIM-картки на нову: на смартфоні часто зникає мережа; розмови обриваються та пропадає інтернет; переключення телефону на 2G та 3G при хорошому 4G сигналі у вашому регіоні.

У більшості сучасних смартфонах є цифрова сім-карта еSIM. У цьому випадку можна переключити пристрій на нього, звернувшись до мобільного оператора. Такі картки мають необмежений ресурс і незабаром повністю замінять фізичні SIM-картки.

«Уют» №30-21.07.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *