Коли зникне життя на Землі?
Професор Манчестерського університету і дослідник Лондонського королівського товариства (Великобританія) Брайан Кокс визначив, коли зникне життя на Землі. Його розрахунки засновані на аналізі сонячної активності.
Нашу планету погубить Сонце, впевнені експерти

У своєму дослідженні фізик посилається на той факт, що Сонце споживає близько 600 мільйонів тонн водню за секунду, який утворюється в результаті внутрішніх реакцій зірки.
Запаси такого палива не безмежні, через час вони висихають, – коли це відбувається, зірка стає червоним гігантом. Її розмір збільшується мінімум у 200 разів, тобто майже до нинішньої орбіти Землі.
За словами вченого, яскравість зірки збільшується приблизно на 10 % за мільярд років. Ці процеси мають катастрофічні наслідки для життя на Землі. Тепло, що виходить від гіганта, спалить усе на планеті.
Люди, тварини і рослини будуть знищені, океани, моря і річки випаруються, стверджує вчений. За словами Кокса, ці події можуть відбутися через п’ять мільярдів років – період, достатній для того, щоб людство винайшло спосіб захисту від апокаліпсису.
«Уют» №39-23.09.2021