Коли зникне життя на Землі?

Професор Манчестерського університету і дослідник Лондонського королівського товариства (Великобританія) Брайан Кокс визначив, коли зникне життя на Землі. Його розрахунки засновані на аналізі сонячної активності.

Нашу планету погубить Сонце, впевнені експерти

Коли зникне життя на Землі?

У своєму дослідженні фізик посилається на той факт, що Сонце споживає близько 600 мільйонів тонн водню за секунду, який утворюється в результаті внутрішніх реакцій зірки.

Запаси такого палива не безмежні, через час вони висихають, – коли це відбувається, зірка стає червоним гігантом. Її розмір збільшується мінімум у 200 разів, тобто майже до нинішньої орбіти Землі.

За словами вченого, яскравість зірки збільшується приблизно на 10 % за мільярд років. Ці процеси мають катастрофічні наслідки для життя на Землі. Тепло, що виходить від гіганта, спалить усе на планеті.

Люди, тварини і рослини будуть знищені, океани, моря і річки випаруються, стверджує вчений. За словами Кокса, ці події можуть відбутися через п’ять мільярдів років – період, достатній для того, щоб людство винайшло спосіб захисту від апокаліпсису.

«Уют» №39-23.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *