Кому автоматично повернули пільги

Кому автоматично повернули пільги
Кому автоматично повернули пільги

Літні субсидії, після внесених урядом змін до правил їх призначення, отримали менше половини українців, які користувалися субсидіями до цього року.

У когось члени сім’ї живуть і працюють за кордоном, хтось не захотів платити ЄСВ за непрацюючих.

Так є й інші причини, за якими українцям не надали цей вид державної допомоги.

Серед них чимало громадян пільгових категорій, які втратили право на пільги, скориставшись субсидією. Але, як виявилося, частини українців пільги, забравши субсидії, повернули автоматично.

Пільги відновили з 1 травня – інвалідам війни та учасникам бойових дій, ветеранам органів внутрішніх справ, військової служби та їх вдовам. А також – чорнобильцям I і II категорій, вдовам цих чорнобильців і членам сімей загиблих ветеранів війни. Право на пільги їм відновили незалежно від розміру їхніх пенсій.

Учасникам війни, дітям війни також перерахували оплату за «комуналку» з урахуванням пільг, якщо вони отримують тільки пенсію і її середній розмір за попередні 6 місяців станом на 01.01.2018 р. не перевищував 2470 грн.

Багатодітним сім’ям, якщо у них немає субсидії, також перерахують суми оплати за «комуналку» з урахуванням пільг, але залежно від їхніх доходів – якщо на кожного з членів такої сім’ї не виходить більш 2470 грн. Але члени багатодітних сімей в обов’язковому порядку повинні прийти в УСЗН і заповнити декларацію про доходи за попередні 6 місяців.

Щоб дізнатися, відновили вам пільги чи ні, треба зателефонувати до відділу персоніфікації пільг за їх видами.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *