Кому потрібно переоформити субсидію у травні?

Кому потрібно переоформити субсидію у травні
Кому потрібно переоформити субсидію у травні?

«Погляд часу» №17-2019

З нового року були змінені форми заяв та декларації для призначення субсидії. З січня нові субсидіанти подавали саме їх, для старих одержувачів держдопомоги нічого не змінювали. Кому треба переоформити субсидію у травні?

Тим, хто звернувся за призначенням субсидії до 31 грудня 2018 року й отримував її протягом нинішнього опалювального сезону, у травні знову необхідно подати заяву і декларацію про доходи до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації. Причому в заяві про призначення субсидії в обов’язковому порядку потрібно буде вказати номер свого мобільного телефону. Такий порядок затверджений Постановою Кабміну «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» № 62 від 6 лютого 2019 року. Зробити це можна особисто, прийшовши з паспортом до соціальної служби чи відправивши туди заяву і декларацію звичайною або електронною поштою. При цьому передачу документів в електронному вигляді можна здійснити через офіційний веб-портал Міністерства соціальної політики, увійшовши у розділ «Е-сервіси – субсидії – електронні послуги», або за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua.

Громадянам, яким субсидію призначили у цьому році у безготівковій формі, знову подавати заяву і декларацію у травні не потрібно. Соцпрацівники розрахують розмір допомоги на неопалювальний сезон самостійно після збору інформації про доходи субсидіантів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *