Кондратюк жорстко висловився про Зеленського і багато в чому мав рацію. Гучні подробиці

Кондратюк жорстко висловився про Зеленського
Кондратюк жорстко висловився про Зеленського і багато в чому мав рацію.

«Погляд часу» №11-2019

За словами шоумена, президент повинен мати не просто політичну вагу, але і володіти досвідом. Всього цього у кандидата в президенти Зеленського немає.

Відомий телеведучий Ігор Кондратюк, слова якого наводить видання «Типовий Херсон», заявив, що участь Зеленського у виборах президента України – чистий шоу-бізнес. Доказу того його біографія. У ній навряд чи можна зустріти міркування коміка про те, що він бажає бути лідером думок українців, яскравим громадським діячем, або ж керівником країни.

«Для політики він не доріс так само, як для баскетболу, наприклад, – нехай не ображається» , – зазначив Кондратюк.

За його словами, Зеленський не здатний не те, що думати наперед, але і приймати рішення. Більш того, ті жарти про Україну, які собі дозволяв Зеленський, зайвий раз доводять його невисоку громадянську відповідальність, як українця.

«Всі ці його жарти про «Україну-повію» характеризують Зеленського як незрілого і слабо думаючого громадянина. Мета одна: щоб глядачі у «Палаці Україна» від душі поржали під час зйомок чергового випуску «Кварталу». Зеленський – це якийсь пробний камінь людей, які стоять за ним, щоб зрозуміти – чи можна конвертувати в політику популярність публічної особи » , – зазначає Кондратюк.

Ведучий підкреслює, незважаючи на акторський талант Зеленського це зовсім не означає, що він може бути таким же талановитим на високій державній посаді.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *