Кондратюк жорстко висловився про Зеленського і багато в чому мав рацію. Гучні подробиці

Кондратюк жорстко висловився про Зеленського
Кондратюк жорстко висловився про Зеленського і багато в чому мав рацію.

«Погляд часу» №11-2019

За словами шоумена, президент повинен мати не просто політичну вагу, але і володіти досвідом. Всього цього у кандидата в президенти Зеленського немає.

Відомий телеведучий Ігор Кондратюк, слова якого наводить видання «Типовий Херсон», заявив, що участь Зеленського у виборах президента України – чистий шоу-бізнес. Доказу того його біографія. У ній навряд чи можна зустріти міркування коміка про те, що він бажає бути лідером думок українців, яскравим громадським діячем, або ж керівником країни.

«Для політики він не доріс так само, як для баскетболу, наприклад, – нехай не ображається» , – зазначив Кондратюк.

За його словами, Зеленський не здатний не те, що думати наперед, але і приймати рішення. Більш того, ті жарти про Україну, які собі дозволяв Зеленський, зайвий раз доводять його невисоку громадянську відповідальність, як українця.

«Всі ці його жарти про «Україну-повію» характеризують Зеленського як незрілого і слабо думаючого громадянина. Мета одна: щоб глядачі у «Палаці Україна» від душі поржали під час зйомок чергового випуску «Кварталу». Зеленський – це якийсь пробний камінь людей, які стоять за ним, щоб зрозуміти – чи можна конвертувати в політику популярність публічної особи » , – зазначає Кондратюк.

Ведучий підкреслює, незважаючи на акторський талант Зеленського це зовсім не означає, що він може бути таким же талановитим на високій державній посаді.

Передплата онлайн
FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *