Кондиціонер для білизни можна використати інакше

Кондиціонер для білизни можна використати інакше

Всім відомі властивості кондиціонера для білизни під час прання. Білизна стає м’якою, духм’яною, приємною у використанні і носінні.

Але є ще кілька незвичних способів застосування кондиціонера в домашньому господарстві. Це дуже корисні і зффектівності трюки! Спробуйте використовувати кондиціонер інакше і ви будете приємно здивовані, коли кондиціонер з легкістю допоможе вам вирішити ряд господарських завдань.

Миття вікон

Змішайте в порожній пляшці кондиціонер для білизни з водою у співвідношенні 1 : 4, нанесіть засіб на серветку і очистіть віконне скло. Потім відполіруйте сухою ганчіркою. Вікно буде сяяти від чистоти – і жодних розводів.

Видалити забруднення

Якщо у вас забруднилася шкіряна куртка, не поспішайте використовувати мило для чищення. Пом’якшувач делікатніше впорається з цією проблемою.

Ремонт блискавки

Якщо металевий або пластмасовий бігунок блискавки заїв і туго ходить, змочіть його кондиціонером для прання білизни.

Вимити ламіновану підлогу

Розведіть невелику кількість пом’якшувача для білизни в відерці з водою. Замочіть швабру в розчині і помийте підлогу. Ламінована підлога буде виглядати так, як ніби її щойно постелили.

Чистка килима

Губкою або ганчіркою, змоченою в суміші пом’якшувача і води (1 : 1), потріть місця на килимі, де є шерсть твого домашнього улюбленця. Залиште на деякий час. Пом’якшувач зробить волокна килима більш м’якими і це полегшить роботу пилососа.

 «УЮТ» №13-26.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *