Корінь солодки допоможе позбутися від зайвої ваги

Чай із кореня солодки
Корінь солодки допоможе позбутися від зайвої ваги

Корінь солодки володіє широким спектром дії. Він є прекрасним засобом від кашлю, лікує грип, застуду, грибкові та шлунково-кишкового тракту захворювання, що використовується у косметології і кондитерському виробництві. Чай із кореня цієї диво-рослини рекомендований для схуднення.

Також чай із кореня солодки показаний особам, які страждають на діабет, оскільки він регулює рівень цукру у крові. Як діє чай, який вживають для зниження ваги? По-перше, він дуже сильно пригнічує апетит. Якщо ви звикли переїдати і вам важко зупинитися, то цей чай – саме те, що вам потрібно. Адже зайва вага неприпустима при багатьох захворюваннях, із нею необхідно боротися, наприклад, на фоні проблем із серцем.

Корінь солодки ефективно знижує тягу до постійних перекусів, у тому числі до солодкого. Один-два корінця на день відіб’ють у вас бажання зайвий раз поласувати печивом або тістечком. Однак існують і протипоказання: цироз печінки, гепатит, гіпертонія, ниркова недостатність, очні захворювання, прийом діуретиків.

Чай із кореня солодки

2 ч. л. кореня солодки залити 1 скл. окропу. Пити не більше 3-х скл. на день.

Цей чай також корисний для нормального функціонування печінки і зміцнення імунної системи, він назавжди позбавить вас від депресії та втоми. Перед прийомом солодки не забувайте проконсультуватися з лікарем і будьте здорові!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *