Корисні рецепти від утоми ніг і набряків

від утоми ніг і набряків

Якщо у кінці дня ви відчуваєте сильну тяжкість у ногах, прийміть термінові заходи. Пропонуємо вашій увазі нескладні рецепти, за допомогою яких ви зможете виправити ситуацію.

Креми з кінських каштанів

Чим більший уміст у засобі екстракту кінського каштана, тим він ефективніший. Зберігайте його у холодильнику – холодний компрес підсилює ефект препарату.

Вівсянка

Змішайте дрібні вівсяні пластівці з будь-якою олією або жирним кремом і залиште на ногах на 20-30 хв. Змийте теплою водою з милом.

Холодний компрес

Покладіть лід у пакеті між двома шарами рушники, зверху на лід покладіть ноги. Лежіть і насолоджуйтеся. Можна поєднувати з іншими порадами.
Підказка: якщо заморозити воду з сіллю у герметичному пакеті, у вас під рукою буде крижана шуга для компресів. Її можна заморожувати повторно багато разів.

Огірки

Нанесіть пюре з холодних огірків на ноги і зробіть пов’язку на 30 хв.

Сода

Налийте у таз теплої води. На кожен літр води додайте 1 ч. л. соди. Ретельно перемішайте і помістіть ноги у таз на 20-30 хв. Через 0,5 год. ви позбудетеся від набряків, а шкіра стане менш сухою.

Ванночка з англійською сіллю

Англійська сіль – сульфат магнію, магнезія, випускається у вигляді порошку чи рідини для ін’єкцій. Це старий і дуже ефективний спосіб. Подивіться рекомендації за кількістю солі для ванни на упаковці (концентрація може змінюватися) і зробіть точно так само, як і у випадку з содою.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber