Корисні ядерця

Кісточки абрикоса

Чув, що ядра з абрикосових кісточок мають лікувальні властивості. Якщо це так, підкажіть, при яких захворюваннях їх рекомендується вживати і в яких кількостях?

Г. Трофименко, с. Ільїне, Запорізька обл.

Кісточки абрикоса, а точніше їхні ядра, містять не тільки білки, жири, корисні мікроелементи, а й велику кількість вітаміну В17, який зміцнює імунітет і здатний запобігати виникненню злоякісних новоутворень і лікувати їх.

За твердженням фахівців, для профілактики раку досить з’їдати протягом усього дня, ретельно розжовуючи, не більше 10 ядерець (починати краще з двох-трьох) на день.

Оскільки вітамін В17 розчиняється у воді, при прийомі ядер бажано пити воду (30 мл на кілограм ваги).

Крім того, під час лікування ядерцями не рекомендується вживати цукор, каву і вироби з борошна вищого ґатунку.

Цілителі рекомендують також вживати ядерця при бронхіту, бронхіальній астмі, трахеїтові, ларингіту, нефриту, запору.

Ядерця абрикосових кісточок використовують для заварювання чаю, який ефективний для лікування захворювань серцево-судинної системи.

У китайській народній медицині настій ядер використовують усередину як засіб, що заспокоює кашель і гикавку, а також для лікування захворювань шкіри і суглобів, туберкульозу легенів, цукрового діабету. Висушені та стовчені у порошок ядерця корисні при каменях у нирках. Приймають порошок двічі на день по неповній чайній ложці, розвівши у невеликій кількості молока.

На основі ядерець абрикосових кісточок можна приготувати настоянку, яка ефективно лікує захворювання суглобів. Для її приготування склянку стиглих ядерець абрикосів (краще диких) товчуть разом з оболонкою, пересипають у скляну ємність із темного скла, заливають 0,5 л самогону чи горілки, загортають у темну тканину і витримують на сонячному підвіконні три тижні. Готовою настоянкою розтирають на ніч проблемні місця і тепло закутують.

Якщо ви вирішили використовувати ядерця з абрикосів для лікування чи профілактики захворювань, пам’ятайте, що вони корисні тільки у зазначеній дозі. При передозуванні ядра можуть викликати важке отруєння.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.