Корисні звички, які продовжать життя на 10 років

корисні звички

Учені встановили, що здорова дієта, регулярний спорт, підтримка здорової ваги тіла, а також відмова від надмірного вживання алкоголю і повна відмова від куріння – ключові звички, які здатні збільшити тривалість життя жінок на 14 років і чоловіків – на 12.

Про позитивний вплив цих здорових звичок на тривалість життя людини було відомо й раніше, однак нові дослідження підтвердили, що люди, які слідують правилам здорового способу життя, на 82 % менше схильні до смерті від серцево-судинних захворювань і на 65 % менше схильні до смерті від раку в порівнянні з тими, хто ігнорує корисні звички.

Таким чином, відмова від куріння, підтримка здорового індексу маси тіла (ІМТ), фізична активність протягом як мінімум 30 хв. у день, помірне вживання алкоголю, а саме не більше одного келиха вина в день, а також збалансований раціон харчування впливають на тривалість життя людини та на якість її життя.

Згідно з результатами дослідження, якщо жінка у віці 50 років сформує п’ять цих корисних звичок, то, найімовірніше, зможе прожити ще 43 роки. Якщо ж вона продовжить ігнорувати ці звички, то, найімовірніше, проживе ще 29 років.

У свою чергу, якщо чоловік сформує ці звички в 50-річному віці, то має всі шанси прожити ще 38 років. Якщо ж звички сформовані не будуть, то, найімовірніше, ця цифра знизиться до 26 років.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber