Корисні хитрощі прання

Кульки з алюмінієвої фольги

♦ Кульки з алюмінієвої фольги відмінно допомагають зняти статичну електрику з нашого одягу, щоб на неї менше прилипали волоски і пил (особливо помітно на білому одязі). За розміром вони повинні бути приблизно з тенісний м’ячик, а зробити можна зі звичайної харчової фольги.

♦ Згодом білі речі втрачають свою білизну і починають жовтіти, а також на білих речах добре помітні сліди від старих плям, які не вдалося повністю вивести.

Аспірин при пранні

Із цим завданням справляється аспірин – кілька таблеток потрібно потовкти і додати разом із порошком при пранні.
Для кращого ефекту замочіть білизну у воді на 8-10 год., розвівши кілька таблеток аспірину (1 таблетка на літр).

♦ Чорні речі після прання також втрачають свій колір. Справитися з цим можна за допомогою звичайної кави – зробіть пару чашок кави і додайте у пральну машину під час полоскання, коли речі вже випрані. Зрозуміло в барабані повинні бути тільки чорні речі!

♦ Кросівки також слід періодично прати, щоб повернути їм гарний вигляд і позбутися неприємного запаху. Але перш за все зробіть пару дрібниць: розшнуруйте кросівки, так вони краще проперуться; залийте всередину кросівок перекис водню – вона відмінно видаляє запах і деякі бактерії; рекомендуємо витягувати устілки з кросівок, так вони відперуться набагато краще; найкраще прати їх у спеціальному мішечку, так вони будуть менше гриміти.

♦ Пральну машину теж потрібно чистити. У вирішенні цієї проблеми може допомогти звичайна сода – розмішайте її в воді у пропорції 1 : 1 і ретельно обробіть барабан, відсіки для порошку і кондиціонера, гумовий ущільнювач та інші місця.
Залиште на 20-30 хв., а потім увімкніть короткий режим прання, щоб усе добре прополоскати. Також не забувайте регулярно прочищати фільтр.

«УЮТ» №34-20.08.2020

Читайте також: Бомбочки для прання

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *