Корисні поради

Освіжаємо взуття содою

Влітку багатьом знайома проблема несвіжого запаху від взуття. Проте є спосіб його усунення. У цьому допоможе сода у поєднанні з ефірними оліями.

Освіжаємо взуття содою

Для приготування ароматного освіжувача 2-3 ст. л. соди з’єднують з оліями лаванди, розмарину, м’яти і чайного дерева (кожної з них досить узяти по 1-2 крапельки, не більше). Готову суміш перекладають у чисті сухі шкарпетки, після чого їх поміщають у кросівки чи туфлі на всю ніч. У результаті взуття набуде приємного ніжного аромату, який буде зберігатися протягом усього дня. А повторювати цю процедуру можна щодня або й рідше (за бажанням).

Шпалери очистять хлібна м’якушка та присипка

Забруднення шпалер – це справжнє лихо домогосподинь. Однак, навіть якщо шпалери забруднилися, їх можна врятувати.

Як очистити шпалери

Хлібна м’якушка. Узяти шматочок хлібної м’якушки, прикласти до брудного місця і потримати хвилин зо дві. Шпалери будуть очищені за рахунок клійковини.

Дитяча присипка. Це ще один дієвий засіб для видалення плям. Замість присипки можна взяти соду або крохмаль. Обраний засіб змішати з водою до пастоподібного стану. Пасту нанести на пляму і залишити сохнути. Потім засохлу масу змахнути щіткою, разом із нею видалиться і бруд.

 «Погляд часу»  №32-5.08.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *