Корисні застосування домашніх відходів

Пропонуємо декілька порад по використанню в господарстві, здавалося б, уже абсолютно непотрібних речей.

Апельсинові шкірки – немає нічого кращого для очищення мікрохвильовки. У піалу покладіть шкірки 1-2 апельсинів, налийте води стільки, щоб вона їх покрила, і прогрійте на максимальній потужності 5 хв.

Використання апельсинової шкірки для чищення мікрохвильовки

Вимийте піч губкою з теплою водою. Вона легко очиститься і буде пахнути. Якщо цю процедуру проводити регулярно, вам не знадобляться ніякі хімічні миючі засоби.

Шкірки від мандаринів, підсушені і розкладені у шафі, відлякують моль і додадуть легкий аромат.

Шкірки від мандаринів

Шкірка від банана – чудове підживлення для рослин. При пересадці рослини додайте до горщика подрібнені шкірки – можна попередньо підсушені про запас.

Шкірки дуже швидко перегнивають і підгодовують рослину мікроелементами, особливо цінним калієм, який впливає на нарощування зеленої маси.

Кавова гуща (несолодка) – це також цінне джерело калію. Просто акуратно полийте нею квіти.

Кавова гуща для підживлення квітів

Шкарлупки від волоських горіхів (очищені від перегородок) – прекрасний натуральний дренаж для кімнатних рослин. При пересадці укладіть шкарлупки на дно горщика.

У горщик із трояндами потрібно прикопати під коріння залізний цвях. У саду прекрасно для цих цілей підійдуть залізні консервні банки, які потрібно підкопати ближче до коріння. Іржавіючи, залізо переходить у закисну форму і стає доступне для засвоєння рослинам. Троянди, які отримують достатньо оксидів заліза, яскравіше цвітуть.

«Погляд часу» №3-14.01.2021 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *